Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Bartłomiej Kowalski: Trzeba wyeliminować błędy
 19.04.2023 12:29
Betard Sparta Wrocław w niedzielne popołudnie o ligowe punkty walczyła z Fogo Unią Leszno. Wrocławianom udało się odnieść pewne zwycięstwo przed własną publicznością. Bartłomiej Kowalski podczas inauguracyjnego spotkania wywalczył trzy punkty.

Młodzieżowiec Betard Sparty Wrocław w dwunastej gonitwie zawodów stoczył interesującą walkę o drugą lokatę z Januszem Kołodziejem - Wiedziałem, że Janusz Kołodziej jechał za mną i zdawałem sobie sprawę, że dojechać przed nim to będzie bardzo ciężkie wyzwanie. Odsunąłem się z wyjścia z pierwszego łuku, chyba na trzecim okrążeniu i wtedy Janusz mnie dopadł tą swoją legendarną przycinką. Fajnie, że ten bieg został wygrany przez drużynę z Wrocławia. Dzięki temu wyścigowi poczułem takie minimalne odrodzenie, bo czułem już lepszą prędkość. Na początku spotkania się pogubiłem. Czekam na bieg w którym przyjadę przed Januszem Kołodziejem.

 

Bartłomieja Kowalskiego cieszy fakt, że przed rewanżem w Lesznie drużyna ma sporą zaliczką. Zawodnik nie ukrywa jednak, że nie jest to sto procent jego możliwości - Jeżeli chodzi o drużynę to na pewno po tym meczu jesteśmy spokojniejsi, napięcie w związku z rozpoczęciem sezonu zeszło. Jesteśmy zadowoleni z tak wysokiej przewagi przed rewanżem w Lesznie. Na pewno brakuje nam jeszcze wiele, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku. Trzeba wyeliminować błędy. Brakuje mi porozumienia ze sprzętem. Nie mogę wypowiedzieć się w imieniu całej drużyny, ale myślę, że każdemu po trochę czegoś brakuje.

Dominika Bajer (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com