Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Czy na pewno chcesz usunąć ten blog?
TAK NIE
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Polecamy
Blogi użytkownika Cysio
7
W dużym skrócie:(...)
29
W tym blogu przedstawię KSM drużyn Ekstraligi 2017. I postaram się obalić kilka mitów odnośnie KSMu. (...)
64
W sezonie 2017 KSM w Anglii będzie liczony zupełnie inaczej niż dotychczas. Co się zmieniło ?(...)
359
W Nowy Rok nie powinno się wchodzić z zachowanymi urazami z zeszłego. Więc w tym blogu postanowiłem upuścić trochę (...)
34
Drobna polemika z cyklem blogów "Cudy na Jasnej Górze, czyli przekręty Częstochowskie" kolegi Szlaką Po Oczach( htt(...)
13
Ostatnio wiele zamieszania wywołały oświadczenia zagranicznych klubów, które muszą dostarczyć zawodnicy Ekstraligi.(...)
16
Z doniesień medialnych wynika, że AJ wniósł sprawę do PZM przeciwko Falubazowi. Sprawa ma rzekomo dotyczyć potrąceń(...)
4
Zbliża się sezon licencyjny, więc w tym blogu postaram się przedstawić warunki na jakich mają być przyznawane licen(...)
69
KSM został zniesiony po sezonie 2013. Zdecydowanie przeciw było Leszno oraz Gorzów. Zdecydowanie za Toruń i Zielona(...)
7
W tym sezonie po remisie w dwumeczu Gorzowa i ZG przez jakiś czas toczyły się radosne spekulacje, a co jeśli obie t(...)
1
8 lat temu
Regulamin Elitserien(...)
10
Coś tu jest nie halo. Dlaczego jest taki dziwny terminarz 14 kolejki ?(...)
30
Ten blog powstał ku przestrodze, żeby znów nikomu nie przyszło do głowy zdobycie DMP na naszej krzywdzie ;) DMP rad(...)
6
Kilka spostrzeżeń z dzisiejszej kolejki. I pewnej analogii z poprzednim sezonem. Proszę tylko o nie wyciąganie poch(...)
18
9 lat temu
14
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Czyli jak pech Falubazu 2015(wpadka dopingowa Saszki) obrócił się na (...)
57
Ponieważ jestem zbyt leniwy na podliczanie wyników po każdej kolejce, ograniczę się do układu tabeli Ekstraligi po (...)
2
Informacja o zmianie procedury startowej w Polsce i w Anglii.(...)
16
http://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/2016/10ligi2016.pdf(...)
26
Andrzej Witkowski. Przyspawany do PZMowskiego stołka odkąd ... za młody jestem żeby to pamiętać :D Ale dostrzegam ś(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com