BRAZOWY KASK - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowy Kask - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasowali się Oskar Paluch oraz Damian Ratajcz(...)
266
Duża ulewa wraz z burzą jaką rozpętała się nad Tarnowem nie pozwoliła na dokończenie finału o Brązowy Kask. Sędzia zawodów zmuszony został do przerwania finału po biegu 12. Na ten (...)
907
Mateusz Cierniak obronił wywalczony również przed rokiem Brązowy Kask. Finał rozegrano na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Michał Curzytek, zaś t(...)
106
Finał Brązowego Kasku, który zgodnie z kalendarzem sportu żużlowego odbędzie się w Gdańsku w dniu 1 maja 2021 r. (sobota)(...)
247
Zwycięstwem Jakuba Miśkowiaka zakończył się finał Brązowego Kasku, który został rozegrany na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce zajął Wiktor Lampart. Podium uzupełnił Karol Żupińsk(...)
2
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na czwartkowe popołudnie finał Brązowego Kasku. Zawodnicy mieli rywalizować na torze w Grudziądzu, ale po raz kolejny pogoda pokrzyżowała plany or(...)
129
We wtorek w Rybniku rozegrane zostały eliminacje do finału Brązowego Kasku. W zawodach triumfował Wiktor Lampart, który wyprzedził drugiego, Przemysława Liszkę oraz trzeciego, Mate(...)
89
Trwające niemal 4 godziny eliminacje w Gdańsku wygrał Karol Żupiński. Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Zawodników byli świadkami licznych upadków i wykluczeń, które wpłynęł(...)
38
Półfinały Brązowego Kasku zgodnie z Kalendarzem Sportu Żużlowego 2018 odbędą się 23 kwietnia w Gdańsku i Rybniku. (...)
257
Dominik Kubera z kompletem pięciu zwycięstw triumfował w finale Brązowego Kasku na torze w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło dla Patryka Wojdyło, zaś na najniższym stopniu podium (...)
604
Dzisiaj na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie finał Brązowego Kasku. Z kolei trzy godziny później w Pile rozpocznie się mecz towarzyski pomiędzy Reprezentacją Polski a Australii. (...)
0
W dniu dzisiejszym na torach w Lublinie oraz Rybniku rozegrane zostały eliminacje do finału Brązowego Kasku, który 1 maja odbędzie się w Gnieźnie. (...)
1
W Rybniku odbywają się dzisiaj eliminacje do finału Brązowego Kasku. Jak informuje oficjalna strona rybnickiego ROWU-u w biegu nr. 8 doszło do upadku, w którym uczestniczyli: Rafał(...)
46
Już jutro na torach w Rybniku i Lublinie odbędą się półfinały Brązowego Kasku. Początek obu tych imprez zaplanowano na godzinę 16.(...)
102
Po raz kolejny deszcz storpedował finał Brązowego Kasku na świętochłowickiej Skałce. Tym razem zawody przerwane zostały po rozegraniu 15 biegów, lecz sędzia zaliczył wyniki po trze(...)
0
W czwartek na stadionie im. Pawła Waloszka miał zostać rozegrany finał Brązowego Kasku. Z powodu opadów deszczu, które nawiedziły Świętochłowice zawody nie doszły do skutku. Główn(...)
100
W czwartek na stadionie im. Pawła Waloszka miał zostać rozegrany finał Brązowego Kasku. Z powodu opadów deszczu, które nawiedziły Świętochłowice zawody te nie dojdą do skutku.(...)
104
Dopiero za trzecim podejściem, lecz też nie bez kłopotów, udało rozegrać się eliminacje do Brązowego Kasku na torze w Opolu. Zawody rozpoczęły się półgodzinnym opóźnieniem, gdyż or(...)
107
Na 2 maja zaplanowano już trzecią próbę zorganizowania eliminacji do Brązowego Kasku na torze stadionu w Opolu.Wcześniejsze dwa terminy storpedowały opady deszczu. (...)
3
Nie dojdzie do skutku eliminacja Brązowego Kasku, Na przeszkodzie w rozegraniu zawodów po raz drugi stanęła pogoda.(...)