Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAMIAN ADAMCZAK - Wiadomości
0
I runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza zakończyła się zwycięstwem zawodnika GTŻ ? tu Grudziądz, Andrieja Kudriaszowa. Zawodnicy portalu Zuzelend.com znaleźli się w(...)
0
W niedzielnym meczu w barwach bydgoskiej Polonii ambitnie wystartował 20-letni Damian Adamczak. Zerowy dorobek punktowy na papierze, nie odzwierciedla tego, co młody bydgoszczanin (...)
0
Jak się dowiedzieliśmy, bydgoska Polonia wystąpi w innym zestawieniu niż awizowała wcześniej. Przypomnijmy, iż drużyna Polonii Bydgoszcz w najbliższą niedzielę podejmie na swoim to(...)
0
Już w pierwszym biegu dzisiejszego test-meczu pomiędzy Spartą Wrocław a GTŻem Grudziądz doszło do groźnego karambolem, po którym Damian Adamczak oraz Andriej Kudriaszow wycofali si(...)
0
Jednym z czołowych juniorów w Polonii Bydgoszcz powinien być w zbliżającym się sezonie Damian Adamczak. Zawodnik portalu Zuzelend.com solidnie przepracował okres zimowy, aby być w (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com