DAMIAN ADAMCZAK - Wiadomości
0
Damian Adamczak został pierwszym juniorem w ekipie Orła Łódź. Zawodnik ten został wypożyczony na rok z ekstraligowej Polonii Bydgoszcz.(...)
0
30 lipca w Gorzowie Wlkp. zaplanowano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na nieszczęście dla gospodarzy, przez półfinał nie przebrnął żaden z zawodników miejscow(...)
0
Robert Sawina, trener bydgoskiej Polonii postanowił zorganizować dodatkowy trening swoim zawodnikom. Już jutro dojdzie do turnieju par z udziałem żużlowców miejscowego klubu oraz m(...)
0
Zawodnik portalu Zuzelend.com Damian Adamczak z 13 punktami na koncie wygrał półfinał Srebrnego Kasku rozgrywany na torze w Łodzi. Awans uzyskali również: Emil Pulczyński, Maciej J(...)
0
W niedzielę zmarł były żużlowiec bydgoskiej Polonii, Tomasz Adamczak, ojciec ścigającego się w obecnej Polonii Damiana. Adamczak w ostatnich latach startował amatorsko w Old Boys S(...)
0
Wygraną z Krystiana Pieszczka zakończyła się wtorkowa runda Pomorskiej Ligi Młodzieżowej rozegrana na torze w Gdańsku. Młody gdańszczanin nie znalazł pogromcy, a za jego plecami up(...)
0
Znakomite rezultaty uzyskali zawodnicy pod patronatem portalu Zuzelend.com w dzisiejszych Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Pomorza w Bydgoszczy. Drugie miejsce zajął Mate(...)
0
W miniony weekend wystartowała runda Play ? Off w polskiej Pierwszej Lidze, a walka o awans do elity wkroczyła w decydującą fazę. ?Biało ? Czerwoni? w najważniejszym momencie sezo(...)
0
Damian Adamczak ma żal do władz oraz szkoleniowca bydgoskiej Polonii, ponieważ nawet w obliczu bardzo słabych występów Denisa Gizatullina nie dostaje szansy na zaprezentowanie się (...)
0
Sezon 2010 był nieudany dla zawodników bydgoskiej Polonii. Pozytywem jest pojawienie się grupy utalentowanych zawodników, którzy powinni należeć do czołówki juniorów zaplecza Speed(...)
0
Ostatni ligowy mecz w Bydgoszczy, pokazał, że trójka seniorów - Grzegorz Walasek, Emil Sajfutdinow i Tomasz Gapiński jest bardzo zaangażowana w pomoc młodzieżowcom Polonii. Wszyscy(...)
0
Trójka zawodników portalu Zuzelend.com znalazła się w kadrze narodowej juniorów na sezon 2011. Są to Damian Adamczak z Polonii Bydgoszcz oraz bracia Sławomir i Tobiasz Musielakowie(...)
0
Robert Kościecha w parze z zawodnikiem portalu Zuzelend.com - Mikołajem Curyło triumfowali w rozegranym dziś w Bydgoszczy turnieju par. Na drugim stopniu podium stanęła rosyjska pa(...)
0
Trójka zawodników Wybrzeża zajęła trzy pierwsze miejsca we wtorkowej IV rundzie Pomorskiej Ligi Młodzieżowej w Gdańsku. Czwarte miejsce zajął zawodnik portalu Zuzelend.com - Damian(...)
0
Jednak Gorzów będzie miał swojego reprezentanta w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski 30 lipca. Istnieje bowiem przepis o starcie jednego zawodnika gospodarzy, na(...)
0
Przed jutrzejszym, wyjazdowym spotkaniem Polonistów menadżer bydgoszczan przyznaje, iż zawodnicy bydgoskiej Polonii nie mieli zbyt wielu okazji aby dobrze poznać łódzki tor. ?Sawka(...)
0
Znakomity występ w półfinale Srebrnego Kasku na torze najbliższego rywala Polonii Bydgoszcz - Orła Łódź, zaowocował dla Damiana Adamczaka miejscem w składzie. Zawodnik portalu Zuze(...)
0
W niedzielnym meczu I ligi pomiędzy Polonią Bydgoszcz a Orłem Łódź, kolejny występ zanotował zawodnik portalu Zuzelend.com Damian Adamczak. Wychowanek Polonii zdobył 5 punktów i bo(...)
0
Zawodnik portalu Zuzelend.com - Damian Adamczak korzystnie zaprezentował się w ostatnich imprezach - MIM Pomorza w Bydgoszczy, sparingu bydgoskich juniorów z Turbiną Bałakowo oraz (...)
0
Juniorzy bydgoskiej Polonii przegrali w dzisiejszym sparingu z Turbiną Bałakowo 54:35. Dobrze spisała się trójka podstawowych młodzieżowców - zawodnicy portalu Zuzelend.com Mikołaj(...)