Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAMIAN ADAMCZAK - Wiadomości
0
Polonia Bydgoszcz w przyszłym sezonie nadal będzie rywalizowała na drugoligowym froncie. Znamy już pierwszych zawodników, którzy będą ścigać się w sezonie 2019 w barwach bydgoskiej(...)
0
Drużyna Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na stadionie im. Floriana Kapały zespół Polonii Bydgoszcz, a spotkanie zakończyło się wynikiem 62:28. Najlepiej punktującym zawodniki(...)
1
Euro Finannce Polonia Piła zdecydowanie wygrała pojedynek ze swoją imienniczką z Bydgoszczy. Drużyna z Grodu Staszica pokonała gości różnicą czternastu punktów. Pogoda nie pozwolił(...)
104
Nie, tym razem nie na bokserskim ringu, choć i takie treningi w ramach przygotowań do sezonu serwują bydgoskim zawodnikom szkoleniowcy, ale... na stoku narciarskim. Wykorzystując z(...)
106
Polonia Bydgoszcz ostro zabrała się za budowę zespołu na kolejny sezon. Damian Adamczak i Marcin Jędrzejewski zdecydowali się pozostać w swoim macierzystym klubem i w przyszły(...)
1
Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła, iż Damian Adamczak został zawodnikiem Polonii Bydgoszcz. Adamczak przeszedł do bydgoskiego klubu z Orła Łódź na zasadzie wypożyczenia.(...)
1
To nie był dobry sezon dla Damiana Adamczaka. 14 punktów w 6 meczach nie jest szczytem umiejętności zawodnika, który w przeszłości był czołowym juniorem na zapleczu Ekstraligi. Zaw(...)
17
Orzeł Łódź powoli kompletuje kadrę na sezon 2016. W Łodzi w przyszłym roku ma powstać silna drużyna, której celem będzie awans do pierwszej czwórki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Jed(...)
0
Damian Adamczak zwyciężył w rozgrywanym dzisiaj na torze w Gnieźnie Turnieju Indywidualnym, na drugim stopniu Bjarne Pedersen. Na najniższym stopniu podium uplasował się reprezenta(...)
0
Zawodnicy Łączyńscy Carbon Start Gniezno po porażce na własnym torze w pierwszym tegorocznym sparingu z SPAR Falubazem Zielona Góra mówili o minimalnej przyczepności toru, co spraw(...)
0
Ligowy sezon żużlowy 2015 w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Na łamach naszego portalu kontynuujemy prezentowanie poszczególnych drużyn startujących w polskich rozgrywkach. Osta(...)
0
Damian Adamczak opuścił w przerwie zimowej Orła Łódź i zasilił Lechma Start Gniezno. Młody zawodnik wierzy, że zdoła przebić się do składu beniaminka Enea Ekstraligi.(...)
0
Potwierdziły się nasze poniedziałkowe informacje dotyczące pozyskania zawodnika rezerwowego przez Lechmę Start Gniezno. Do ekipy z Grodu Lecha dołączył młody Damian Adamczak.(...)
0
Jak udało nam się dowiedzieć, zespół Lechmy Startu Gniezno nie zakończył jeszcze transferów na sezon 2013. Przypomnijmy, iż beniaminek ekstraligi został wzmocniony przez Mateja Zag(...)
0
Pechowo zakończył się dla wychowanka Polonii Bydgoszcz Damiana Adamczaka wczorajszy towarzyski mecz w Łodzi. Finalista IMŚJ zanotował upadek w czwartym biegu, po którym został prze(...)
0
W poniedziałek pojawiła się informacja o możliwości startu Damiana Adamczaka w barwach PGE Marmy Rzeszów w piątkowym spotkaniu w Bydgoszczy z tamtejszą Polonią. Wychowanek Polonii (...)
0
Wszyscy reprezentanci Polski awansowali ze swoich półfinałów do finałów IMŚJ. Polskę w siedmiu zawodach finałowych reprezentować będą Maciej Janowski, Patryk Dudek, Tobiasz Musiela(...)
0
Ekstraliga Żużlowa zweryfikowała wynik meczu PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń. Mecz w rywalizacji sportowej zakończył się zwycięstwem gospodarzy 48:42. Od wyniku miejscowych został(...)
0
W sobotę w chorwackim Gorican rozegrano jedną z trzech rund kwalifikacyjnych do indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Awans do półfinałów uzyskali Polacy Bartosz Zmarzlik, któ(...)
0
Z bardzo dobrej strony w meczu w Gnieźnie pokazał się nowy nabytek Orła Łódź Damian Adamczak. Młodzieżowiec, który dotychczas reprezentował barwy Polonii Bydgoszcz wywalczył aż 10 (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com