Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Do koszmarnego wypadku doszło podczas DMPJ w Zielonej Górze. Reprezentant miejscowego Falubazu uczestniczył w karambolu który zakończył się dla niego transportem do szpitala.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAMIAN RATAJCZAK - Wiadomości
0
KS Toruń wygrał na własnym torze z Agromix Polcopper Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie w ramach 10. Kolejki PGE Ekstraligi walczyła z Motorem Lubin. Zawodnicy z Lublina okazali się w Lesznie lepsi, wygrali spotkanie dodatkowo (...)
101
W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Motorem Lublin. Zawodny zaplanowano na niedzielę na godzinę 16.30. W konferencji pr(...)
0
Agromix Polcopper Unia Lesznoa pokonał(a) na własnym torze, GKM Grudziadz w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
507
Podczas niedzielnego spotkania pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń i Fogo Unią Leszno Damian Ratajczak wywalczył pięć punktów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecz(...)
226
W Sobotnie, upalne popołudnie, rozgrywane były derby Wielkopolski gdzie faworytem byli podopieczni Tomasza Bajerskiego.(...)
104
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Damian Ratajczak w piątkowe popołudnie podczas ósmej kolejki PGE Ekstraligi zdołał wywalczyć cztery punkty i bonus. Młodzieżowiec Fogo Unii przyczynił się do zwycięstwa swojej druż(...)
105
Fogo Unia Leszno w ramach siódmej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty rywalizowała z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Leszczynianie ulegli w Grudziądzu dziesięcioma punktam(...)
102
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie przed własną publicznością pokonała zespół For Nature Solutions Apator Toruń. Losy spotkania toczyły się niemal do ostatniej gonitwy, ale o(...)
0
Juniorzy Motoru Lublin i Fogo Unii Leszno okazali się najlepsi w teście toru na PGE Narodowym. Para młodzieżowców zdobyła łącznie 29 punktów. Wszystko jest gotowe na 14 maja, kiedy(...)
132
Motor Lublin pewnie zwyciężył przed własną publicznością w spotkaniu z Fogo Unią Leszno. Menadżer leszczynian po spotkaniu przyznał, że nie tak wyobrażali sobie pojedynkę z liderem(...)
104
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór w ramach piątej kolejki PGE Ekstraligi walczyła o ligowe punkty w wyjazdowym spotkaniu z Motorem Lublin. Spotkanie zakończyło się pewną wygraną (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu po przerwie spowodowanej kontuzją do ścigania wrócił Damian Ratajczak. Zawodnik podczas Derbów Wielkopolski zapisał na swoim koncie cztery punkty i miał oka(...)
102
3 miesiące temu
W Lesznie rozegrano 3 rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy E. Najlepsi okazali się gospodarze Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia, którzy wywalczyli aż 52 punk(...)
102
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno i Arged Malesa Ostrów Wlkp. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.00. W ś(...)
101
Damian Ratajczak gościem w Poznaniu(...)
103
Damian Ratajczak nie zaliczy 72. Memoriału Alfreda Smoczyka do udanych. Młodzieżowiec Fogo Unii Leszno w swoim pierwszym biegu zanotował upadek i został odwieziony do szpitala.(...)
132
We wczorajszym sparingu zawodnicy U24 Fogo Unii Leszno ulegli na własnym torze drużynie Trans FM Lanshut Devlis w stosunku 43:47. Najlepiej punktującym zawodnikiem w ekipie gospoda(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com