LIVE
Birmingham Brummies
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
DAMIAN RATAJCZAK - Wiadomości
0
Polacy po raz kolejny zdominowali Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów. Złoto drugi raz z rzędu dla Mateusza Cierniaka, srebro wywalczył Damian Ratajczak, zaś brąz medal zawisł(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Speedway Grand Prix 2 w duńskim Vojens. Zwycięzcą turnieju został Damian Ratajczak. W pokonanym polu w wyścigu finałowym pozost(...)
1
- Początek był bardzo obiecujący, końcówka mogła być lepsza, ale niestety zabrakło nam trochę szczęścia – przyznał o meczu Piotr Baron, menadżer Fogo Unii Leszno.(...)
0
Już 22 lipca we francuskim Macon rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Europy do zawodników którzy nie przekroczyli 23 roku życia. Dziś poznaliśmy skład reprezentacji Po(...)
7
Mateusz Cierniak zwyciężył w pierwszej rundzie cyklu Speedway Grand Prix 2. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Kowalski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Damian Ratajczak.(...)
1
Dziś poznaliśmy listę startową na cykl Speedway Grand Prix 2. Organizatorzy przyznali trzy dzikie karty. O tytuł najlepszego zawodnika do lat 21 powalczy trzech Polaków. (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowy Kask - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasowali się Oskar Paluch oraz Damian Ratajcz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
56
Fogo Unia Leszno w czwartkowe popołudnie rozegrała na stadionie im. Alfreda Smoczyka spotkanie sparingowe z Enea Falubazem Zielona Góra. Mecz zakończył się wynikiem 50:40.(...)
13
W pierwszym meczu sparingowym w tym roku miejscowy Enea Falubaz Zielona Góra pokonał ekstraligową Fogo Unię Leszno 48:42. (...)
8
Leszczynianie w sobotę oraz niedzielę pierwszy raz w tym roku trenowali na obiekcie przy Strzeleckiej. Podopieczni Piotra Barona w tym tygodniu zmierzą się w spotkaniu sparingowym (...)
0
O przygotowaniach do sezonu Fogo Unii Leszno na łamach Radia Elka opowiadali Piotr Baron, Janusz Kołodziej oraz Damian Ratajczak. Goście Michała Koniecznego przyznali, że trenują n(...)
481
Bartłomiej Kowalski wygrał Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, które niestety po biegu 14 ze względu na padający deszcz musiały zostać zakończone. Drugie miejsce zajął Wiktor Przyjems(...)
142
W sobotę o 15:00 w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. (...)
114
FOGO UNIA Leszno w Lublinie zakończyła swój udział w tym sezonie PGE Ekstraligi. W rewanżowym ćwierćfinale przeciwko MOTOROWI Lublin, Damian Ratajczak dołożył do dorobku zespołu tr(...)
103
Agromix Polcopper Unia Leszno, na własnym obiekcie przegrało pierwszy mecz finałowy z Arged Malesą Ostrów w stosunku 39-51.Za tydzień rewanż w Ostrowie Wielkopolskim.(...)
363
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzów i Fogo Unią Leszno. Wzięli w niej udział Stanisław Chomski, Szymon Woźniak oraz(...)
101
Fogo Unia Leszno w ostatniej kolejce PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę Betard Sparty Wrocław. Ostatecznie lepsi okazali się podopieczni Dariusza (...)
0
W piątkowe przed południe odbyła się konferencja prasowa przed meczem Fogo Unia Leszno Betard Sparta Wrocław. Spotkanie zaplanowano na piątek na godzinę 19.15. W konferencji udział(...)