Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Piotr Baron: Pojedziemy walczyć
 14.08.2023 14:01
- Początek był bardzo obiecujący, końcówka mogła być lepsza, ale niestety zabrakło nam trochę szczęścia – przyznał o meczu Piotr Baron, menadżer Fogo Unii Leszno.

Leszczynianie przed rewanżem we Wrocławiu mają sześć punktów straty - Wynik sam w sobie nie jest najgorszy i szansę nadal mamy. Za tydzień do Wrocławia pojedziemy walczyć. Wrocławianie byli dwa tygodnie temu na dobrym treningu w Lesznie, potestowali sobie wszystko, a teraz to wykorzystali. Dzisiaj pokazali, że są naprawdę w dobrej formie. Dodatkowo do zespołu po kontuzji wrócił Piotr Pawlicki.

 

W dwunastej gonitwie dnia leszczynianie prowadzili podwójnie. Kapitan Fogo Unii Leszno odpierał ataki Dana Bewley, umożliwiając tym samym jazdę na pierwszej pozycji Damianowi Ratajczakowi - Janusz Kołodziej w dwunastej gonitwie dnia chciał pomóc koledze i ostatecznie przyjechał na trzeciej pozycji, czasami takie biegi się zdarzają. Janusz pojechał bardzo dobre zawody. Reszta ma tydzień na przygotowanie, niektórzy zawodnicy są zdecydowanie za wolni jak na te rozgrywki i musimy coś z tym zrobić.

 

Kontrakt z Fogo Unią Leszno przedłużył Grzegorz Znegota, który ma za sobą udany sezon - Grzegorz Zengota prezentuje dobry poziom od początku sezonu i równie dobrze zaprezentował się dzisiaj. Juniorzy wywalczyli dzisiaj sześć punktów, można było chcieć więcej, ale to są mimo wszystko juniorzy. Są jeszcze młodzi, a na ich punkty jeszcze przyjdzie czas – zakończył menadżer Fogo Unii.

Dominika Bajer (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
12 miesięcy temu
Panie Piotrze.......byki zdziadziały
Może dać im viagrę (taka złośliwostka)
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com