DANIEL JELENIEWSKI - Wiadomości
0
Większość polskich klubów skompletowali składy na sezon 2013 już przed nowym rokiem i z niecierpliwością czekają na nowy sezon. Mimo to, jest jeszcze kilka drużyn, które szukają wz(...)
0
Lubelski Węgiel KMŻ pokonał na własnym stadionie GTŻ Grudziądz 51-39. Zarówno podczas meczu jak i po meczu goście złożyli dwa protesty.(...)
0
Ronnie Jamroży (Ostrovia Ostrów Wlkp.) zwyciężył Turniej Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolszczyznę. W biegu finałowym pokonał zawodnika gospodarzy Michała Mitko oraz D(...)
0
Po czterech latach wychowanek lubelskiego klubu Daniel Jeleniewski wraca na swój rodzinny tor. Dziś zawodnik ten podpisał umowę na starty w sezonie 2012 z LW KMŻ Lublin.(...)
0
Polonia Bydgoszcz ma już w dużym stopniu zbudowany skład, który ma wywalczyć awans do ekstraligi. Na dobrą sprawe do zakontraktowania działaczom pozostał jeden zawodnik. Wiele wska(...)
0
Niedzielna wygrana żużlowców LW KMŻ Lublin w Ostrowie praktycznie zapewniła ?Koziołkom? awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Ekipa musi jednak wciąż postawić kropkę nad ?i? dlatego(...)
0
WTS Wrocław w minionym sezonie zajął dobre, czwarte miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski. Trzon zespołu stanowili wówczas Jason Crump, Kenneth Bjerre oraz Maciej Janowski. Ja(...)
0
Zapowiada się wielki powrót w rodzinne strony. A to dlatego, że prawdopodobnie zawodnikiem z ?Koziołkiem? na plastronie zostanie Daniel Jeleniewski. Zawodnik mający obecnie 28 lat(...)
0
Grzegorz Buczkowski pełni funkcję rzecznika prasowego oraz spikera w Towarzystwie Żużlowym Start Gniezno, w wywiadzie udzielonym specjalnie dla czytelników portalu Zuzelend.com pod(...)
0
Zatrzymanie trójki liderów z tegorocznego sezonu było priorytetem działaczy gnieźnieńskiego Startu. Jak wynika z nieoficjalnych informacji z klubem pożegna się Peter Ljung. (...)
0
Patryk Malitowski zwyciężył i zdobył Puchar Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka. Przegrał tylko raz z drugim zawodnikiem turnieju Dawidem Stachyrą.(...)
0
14 lat temu
Bardzo dobre wrażenie pozostawili po sobie zawodnicy Orła Łódź, którzy minionej niedzieli mierzyli w Gnieźnie z tamtejszym Startem. Spotkanie zakończyło się 11 ? punktową wygraną g(...)
0
Kolejny krok w stronę ekstraligi poczynili dzisiaj zawodnicy gnieźnieńskiego Startu pokonując w spotkaniu II kolejki I ligi ekipę Orła Łódź 50:39. Odmienna niż zwykle nawierzchnia (...)