DANIEL JELENIEWSKI - Wiadomości
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
20
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 47:43. Pomimo porażki Zielonogórzan to i tak dzięki zaliczce z pierwszego meczu oni (...)
110
Dobre wiadomości napłynęły z bydgoskiego szpitala. Szczegółowe badania, po fatalnie wyglądającym upadku Daniele Jeleniewskiego, nie wykazały żadnego urazu u zawodnika. (...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Aforti Start Gniezno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
117
ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Cellfast Wilki Krosno w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Potwierdziły się medialne przypuszczenia o tym, iż Daniel Jeleniewski zasili szeregi Abramczyk Polonii Bydgoszcz w obliczu fali kontuzji jaka przeszłą przez ich klub.(...)
37
Kolejnym nabytkiem jaki został ogłoszony przez Cellfast Wilki Krosno jest Daniel Jeleniewski, który ma być w zespole obok Mateusza Szczepaniaka podstawowym zawodnikiem krajowym.(...)
101
Daniel Jeleniewski przedłużył kontrakt z Orłem Łódź na sezon żużlowy w 2020 roku. W mijających rozgrywkach przywoził średnio 2 pkt na bieg dzięki czemu był 13. najskuteczniejszym ż(...)
102
W niedzielę odbył się rewanżowy mecz barażowy o miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. Uczestnikami spotkania byli zawodnicy Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań i Orła Łódź. Po 15. biegu ze (...)
29
Przed zawodnikami Orła Łódź dwumecz z Power Duck Ivestonem PSŻ Poznań, którego stawką jest miejsce w Nice 1. Lidze Żużlowej. Mocnym punktem łodzian ma być Daniel Jeleniewski, który(...)
1
W Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano 67. już odsłonę Turnieju o Łańcuch Herbowy tego miasta. Prezes miejscowego klubu dołożył starań, aby nazwiska, które tworzyły obsadę turnieju(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali si(...)
240
Triumfem Kacpra Woryny zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krośnie. Drugie miejsce zajął Jakub Jamróg, a podium uzupełnił (...)
0
W weekend kibice będą zobaczą dwa spotkania szóstej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, które odbędą się na torach w Rybniku i Łodzi. Spotkanie pomiędzy drużynami z Gniezna i Tarnowa zo(...)
63
Ubiegły sezon nie był zbyt udany dla Daniela Jeleniewskiego. Lublinianina z poważnego ścigania wyeliminowała kontuzja. Jak zapewnia nowy nabytek Orła na przyszły rok będzie odpowie(...)
14
W niedzielę 17 września, w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej zespół Hawy Startu Gniezno podejmował na torze przy ul. Wrzesińskiej Speed Car Motor Lublin. Lublinianie przy(...)
100
Daniel Jeleniewski otrzymał „dziką kartę” na czwartą, finałową rundę Speedway Euro Championship, która 16 września odbędzie się w Lublinie. Poznaliśmy również nazwiska zawodników r(...)
106
AK Marketa Praha wygraną w dzisiejszej rundzie czeskiej Extraligi umocniła się na fotelu lidera w ligowej tabeli. Drugie miejsce zajęli zawodnicy AK 3ton Slany, a trzecie Słowacy z(...)