Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DARIUSZ SLEDZ - Wiadomości
0
W piątkowej konferencji przed meczem pomiędzy Betard Spartą Wrocław i Moje Bermudy Stal Gorzów udział wzięli Dariusz Śledz, Bartłomiej Kowalski oraz Stanisław Chomski. Początek nie(...)
101
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór zwyciężyła na Stadionie Olimpijskim z miejscową Betard Spartą Wrocław. Losy spotkania ważyły się do ostatniej gonitwy dnia.(...)
101
W piątkowy wieczór na Stadionie Olimpijskim dojdzie do pojedynku pomiędzy Bernard Spartą Wrocław i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20.30. W środowe popo(...)
130
Niedzielny wieczór bezapelacyjnie należał do drużyny Betard Sparty Wrocław. Pokonała ona na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń 59:31. (...)
109
Betard Sparta Wrocław wygrała w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Fogo Unii Leszno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gospodarzy w stosunku 47:43.(...)
485
Betard Sparta Wrocław pokonała na Stadionie Olimpijskim ekipę eWinner Apatora Toruń w stosunku 51:39. Poniżej prezentujemy Państwu pomeczowe wypowiedzi trenera miejscowych - Darius(...)
115
Betard Sparta Wrocław w niedzielny wieczór na stadionie Olimpijskim podejmowała drużynę Fogo Unii Leszno. Spotkanie pomiędzy złotymi i srebrnymi medalistami Drużynowych Mistrzostw (...)
55
Betard Sparta Wrocław na stadionie Olimpijskim pewnie zwyciężyła z drużyną PGG ROWu Rybnik, a spotkanie zakończyło się wynikiem 63:27. Najlepiej punktującym zawodnikiem miejscowej (...)
0
Betard Sparta Wrocław odniosła pewne zwycięstwo nad Motorem Lublin w pierwszej kolejce PGE Ekstraligi, a spotkanie zakończyło się wynikiem 55:35. Najskuteczniejszym zawodnikiem w e(...)
0
Betard Sparta Wrocław w niedzielny wieczór walczyła w Lesznie o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy Fogo Unii Leszno nie dali jednak najmniejszych szans podopieczn(...)
14
Fogo Unia Leszno wywalczyła trzeci złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski z rzędu. Leszczynianie nie dali najmniejszych szans ekipie prowadzonej przez Dariusz Śledzia i pewnie z(...)
0
W tym starciu decydujący był każdy szczegół i każdy punkt. Speed Car Motor Lublin pokonał na własnym torze ROW Rybnik 53:37 (91:89 w dwumeczu) i awansował do najwyższej klasy rozgr(...)
184
Już dzisiaj na stadionie w Lublinie odbędzie się najważniejszy mecz tegorocznych rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy Speed Car Motor zmierzy się z ROW-em Rybnik. Po(...)
122
ROW Rybnik pokonał na własnym torze Speed Car Motor Lublin 52:38 i przed zaplanowanym na 23.09 rewanżem jest blisko powrotu do PGE Ekstraligi. Oto co po meczu powiedzieli trenerzy (...)
50
Wynikiem 61:29 dla gospodarzy zakończył się wczorajszy mecz Nice 1.LŻ Speed Car Motor Lublin-Lokomotiv Daugavpils. Dziesiątym z rzędu zwycięstwem Lublinianie poprawili klubowy rek(...)
1
W rozegranym wczoraj spotkaniu na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej Speed Car Motor Lublin wygrał na wyjeździe z ROW-em Rybnik 43:47. Jednym z liderów drużyny przyjezdnej był Robert L(...)
434
Oskar Bober niemal w ostatniej chwili zdecydował się na zmianę bar klubowych, przechodząc z ekstraligowego Wrocławia do macierzystego klubu, Speed Car Motoru Lublin. Swojej radości(...)
106
W najbliższą niedziele lubelskiemu Speed Car Motor pozostał do zrobienia już tylko jeden krok, aby spełnił się zakładany przed początkiem sezonu plan, jakim jest awans do Nice 1.Li(...)
103
Żużlowcy Speed Car Motoru po niepowodzeniu w finałowym dwumeczu 2. Ligi Żużlowej ze HAWA Startem Gniezno o upragniony awans do wyższej ligi powalczą z przedostatnim zespołem Nice P(...)
120
W niedzielę w Gnieźnie, miejscowy HAWA Start pokonał Speed Car Motor Lublin 53:36 w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej. Jednym z ojców awansu był Adria Gała - zdobywca trz(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com