Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAWID LAMPART - Wiadomości
135
W zeszłym tygodniu, związany kontraktem "warszawskim" z Motorem Lublin, Dawid Lampart został wypożyczony do RzTŻ-u Rzeszów. W dniu dzisiejszym poinformowano, że 29-letni żużlowiec (...)
4
Związany kontraktem warszawskim z Motorem Lublin Dawid Lampart został wypożyczony do nowego klubu i będzie występował w rodzinnym Rzeszowie. Dwa poprzednie sezony żużlowiec spędził(...)
29
W poprzednim sezonie Dawid Lampart wystartował w 46 biegach, w każdym z nich przywożąc średnio 1,239 pkt. Sam zawodnik nie ukrywa, że taka zdobycz nie jest zbyt oszałamiającym wyni(...)
3
Potwierdzają się przewidywania, że Dawid Lampart nie znalazł jeszcze klubu na sezon 2020. Ścieżka do zmiany barw pozostaje otwarta, bo wychowanek rzeszowskiej Stali związał się ze (...)
989
W rewanżowym meczu finałowym SGB Premiership, Swindon Robins nie dało szans Ipswich Witches wygrywając 62:27 a w dwumeczu 111:68. (...)
240
Triumfem Kacpra Woryny zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krośnie. Drugie miejsce zajął Jakub Jamróg, a podium uzupełnił (...)
1
W drugiej kolejce PGE Ekstraligi zespół z Lublina został pokonany przez gorzowską Stal. Dla ekipy trenera Chomskiego nie było to proste spotkanie.(...)
88
Prezentujemy Państwu wypowiedzi czterech zawodników po inauguracyjnym meczu na lubelskim torze, w którym miejscowy Speed Car Motor zwyciężył MrGarden GKM Grudziądz 49:41.(...)
0
Dawid Lampart trzeci rok z rzędu będzie reprezentował barwy Motoru Lublin. O tym jak zawodnik postrzega najbliższe mecze swojej drużyny – beniaminka ligi a także swoim przygotowani(...)
604
Dawid Lampart powraca na tory brytyjskie i w przyszłym sezonie bronić będzie ponownie barwy Swindon Robins.(...)
119
Po tym jak ponad tydzień temu pozostanie w drużynie beniaminka PGE Ekstraligi na sezon 2019 ogłosił Andreas Jonsson, dziś identyczną informację podali bracia Dawid i Wiktor Lampart(...)
0
W tym starciu decydujący był każdy szczegół i każdy punkt. Speed Car Motor Lublin pokonał na własnym torze ROW Rybnik 53:37 (91:89 w dwumeczu) i awansował do najwyższej klasy rozgr(...)
100
Niemal do ostatniej chwili włodarze Speed Car Motoru Lublin trzymali w tajemnicy skład w jakim przystąpią w nadchodzącym sezonie do rozgrywek Nice 1.Ligi żużlowej. W dniu dzisiejsz(...)
176
3 lata temu
Jutro rozstrzygnie się to czy bracia Dawid i Wiktor Lampartowie zostaną w Rzeszowie na kolejny, drugoligowy sezon. (...)
103
Żużlowcy Speed Car Motoru po niepowodzeniu w finałowym dwumeczu 2. Ligi Żużlowej ze HAWA Startem Gniezno o upragniony awans do wyższej ligi powalczą z przedostatnim zespołem Nice P(...)
113
Polak nadal będzie reprezentował Holsted Tigers.(...)
110
Dawid Lampart postanowił kontynuować swoją karierę w macierzystym klubie. Wychowanek rzeszowskiej Stali był kuszony przez inne kluby, jednak postanowił pozostać wierny Żurawiom.(...)
104
Burzliwy koniec sezonu 2015 i czwarta lokata na koniec sezonu 2016. Kto wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności wśród Żurawi, a od kogo oczekiwałoby się więcej. Jak przebiegał te(...)
2
Renault Zdunek Wybrzeże zbuduje skład bez udziału szkoleniowca. Lista potencjalnych wzmocnień gdańskiego zespołu jest długa. Do Wybrzeża może trafić ktoś z grona: Dawid Lampart, T(...)
151
W przedostatniej kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej Stal BETAD Leasing Rzeszów przegrała u siebie z Wybrzeżem Gdańsk aż 30:59! Była to pierwsza porażka rzeszowian na własnym torze(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com