Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Poole Pirates
vs
Wolverhampton Wolves
Wczoraj o 20:30
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Swindon Robins
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
Kevin Woelbert wystąpi podczas inauguracyjnej rundy Speedway Euro Championship 2019 , która odbędzie się w Güstrow. Rezerwowymi będą Tobias Busch i Lukas Baumann.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DMPJ - Wiadomości
408
10 miesięcy temu
Od godziny 17":00 na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie rozpoczął się finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na ż(...)
0
Juniorzy Get Well Toruń wygrali dzisiaj XIII rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorówrozgrywanych na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Drugie miejsce przypadło ekipie (...)
1
Dzisiaj na torze w Rybniku rozegrano kolejną półfinałową rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi okazali się juniorzy Cash Broker Stali Gorzów. Drugie miejsce zajęli(...)
1
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali X rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce zajęli ex aequo ekipy Grupa Azoty Unia Tarnów oraz Zdunek Wybrzeże Gdań(...)
39
Młodzieżowcy Cash Broker Stal Gorzów zwyciężyli w drugą rundę półfinałów Drużynowych mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Gdańsku. Drugie miejsce wywalczyła ekipa ROW-u Rybnik(...)
50
Fogo Unia Leszno z dorobkiem 25 punktów zwyciężyła w V rundzie DMPJ, która odbyła się na torze w Tarnowie. Drugie miejsce ex-aequo zajęły drużyny z Torunia i Wrocławia, które wywal(...)
95
W rozegranej dziś 1 rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Zielonej Górze triumfowała ekipa Cash Broker Stali Gorzów. Drugie miejsce ex aequo zajęły(...)
100
Grupa Azoty Unia Tarnów triumfowała w rozegranej dzisiaj na torze w Rybniku III rundzie grupy B Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Podium uzupełniły drużyny ROW-u Rybnik oraz (...)
211
Dziś na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbyła się 3. runda Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, najlepiej w nich zaprezentowali się reprezentanci klubu z województwa lubusk(...)
246
Juniorzy Zdunek Wybrzeża Gdańsk pokazali się z doskonałej strony podczas II rundy DMPJ w Grudziądzu, zdobywając 28 punktów z 30 możliwych do zdobycia. Drugie miejsce przypadło dla (...)
88
Grupa Azoty Unia Tarnów ex-aequo z drużyną ROW Rybnik zwyciężyła w I rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy B rozgrywanych na torze w Tarnowie. Trzecie miejsce zajęła(...)
100
Niespodziewanie zawodnicy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa zdobyli dzisiaj tytuł Drużynowych Mistrzów Polski Juniorów. Młodzi zawodnicy spod Jasnej Góry zapewnili sobie w(...)
103
Zwycięstwem Fogo Unii Leszno zakończyła się XII runda DMPJ, leszczynianie na swoim koncie zapisali 24 punkty. Drugie miejsce zajęli zawodnicy reprezentujący Włókniarz Vitroszlif Cr(...)
0
Młodzieżowcy w półfinałowym starciu, przy około dwustu osób na widowni rozegrali zawody w Rzeszowie.(...)
127
Nie w Rybniku jak pierwotnie zaplanowano a właśnie w Częstochowie rozegrana została 9. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na SGP Arenie Częstochowa triumfowali młodzieżo(...)
154
W rozegranych dzisiaj zawodach DMPJ w Rybniku najlepsza okazała się drużyna Fogo Unii Leszno. Drugie miejsce zajęli juniorzy Betard Sparty Wrocław a trzecie młodzieżowcy Włókniarza(...)
1
Triumfem zespołu Get Well Toruń zakończyła się VII runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana w Gnieźnie. Juniorzy z "Grodu Kopernika" uzbierali 27 ""o(...)
0
Na środę zaplanowano rozegranie V rundy zmagań o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów jednak zawody te nie odbędą się ponieważ już dziś wiadomo, że w ich rozegraniu przeszkodzi po(...)
260
Wczoraj na Motoarenie rozegrana została kolejna runda zmagań o tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorów, w którym to wygrali z dużą przewagą gospodarze, na drugim stopniu podium u(...)
105
W rozegranych wczoraj zawodach drugiej rundy półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Rzeszowie triumfowali juniorzy Get Well Toruń. Liderem w drużynie z Torunia był I(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com