Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
DMPJ - Wiadomości
1
Na Stadionie Miejskim w Rybniku została rozegrana kolejna półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na pierwszej pozycji wtorkowych zawodów uplasowały się ex aequo (...)
101
Młodzi żużlowcy Bogdanki Motoru Lublin wygrali na własnym torze rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów z sześciopunktową przewagą nad swoimi kolegami z Grudziądza(...)
0
W III rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanej w czeskich Pardubicach ekipa Francepolu Falubazu Zielona Góra zajął wspólnie z Bocar Włókniarzem Częstochowa pierws(...)
65
Zwycięstwem drużyny z Częstochowy zakończyła się II półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Franc(...)
62
Zaległa VI runda grupy czwartej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów odbyła się w Krakowie. Triumfowali lublinianie przed ekipą z Częstochowy. Trzecie miejsce zajęła Unia Tarnów,(...)
22
Młodzieżowcy klubu Bogdanka Motor Lublin przełamali doskonałą passę Częstochowian i wygrali XII rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Tarnowie. Komplet punktów zd(...)
118
W środowe popołudnie rozegrano XI rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (grupa czwarta) i identycznie jak wczoraj zwyciężyła młodzież z Częstochowy. Drugie miejsce dla Bogda(...)
270
Zaległa piąta runda grupy czwartej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegrana została dziś w Krośnie. Triumfowali młodzi żużlowcy Bocar Włókniarza Częstochowa przed zespołam(...)
137
W środę na torze w Rybniku została rozegrana kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody zakończyły się zwycięstwem rybnickiej drużyny. Gospodarzy do wygranej popr(...)
101
SGP Arena Częstochowa była dziś miejscem rywalizacji w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zwyciężyli gospodarze, przed ekipą z Lublina. Była to IX runda rozgrywek grupy(...)
58
W Tarnowie rozegrano zaległą 4. rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Jaskółcze Gniazdo zdobyli młodzi żużlowcy jadący pod szyldem Bogdanka Motor Lublin.(...)
65
W czwartek na Stadionie im. Edwarda Jancarza odbyła się kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która zakończyła się zwycięstwem ex aequo juniorów truly.work Stali Go(...)
109
Po raz ósmy stanęły do rywalizacji zespoły jadące w grupie 4. Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (oficjalnie była to runda VII tych rozgrywek). W turnieju rozegranym w Lublinie(...)
70
Młodzieżowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia wygrali VIII rundę DMPJ, które rozegrane zostały na torze w Ostrowie. Drugie miejsce zajęła ekipa Fogo Unii Leszno2 złożona z juniorów zagrani(...)
0
Juniorzy łotewskiego Lokomotivu Daugavpils wygrali w VII rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na drugim miejscu sklasyfikowani zostali młodzieżowcy z Częstochowy, zaś na(...)
164
W czwartek w Częstochowie rozegrano zaległą trzecią rundę rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. W zawodach triumfowali gospodarze przed Lokomotivem Daugavpils i Bogdan(...)
0
Juniorzy drużyny z Rybnika zajęli pierwsze miejsce w rozegranych dzisiaj na torze w Lesznie Drużynowych Mistrzostwach Polski. Po dwadzieścia jeden punktów wywalczyły zespoły z Lesz(...)
0
Wygrana młodzieżowców MrGarden GKM Grudziądz zakończyła się VI runda rozegrana na torze w Łodzi. Drugie miejsce przypadło dla zespołu gospodarzy, zaś na trzecim miejscu sklasyfikow(...)