Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Truly.work Stal Gorzów pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. W dwumecz wygrywają zaś 63:117 i tym sposobme Stal Gorzów utrzymuje się w PGE Ekstralidze. Prezentujemy Państwu wynik spotkania w Ostrowie(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DMPJ - Wiadomości
0
Juniorzy drużyny z Rybnika zajęli pierwsze miejsce w rozegranych dzisiaj na torze w Lesznie Drużynowych Mistrzostwach Polski. Po dwadzieścia jeden punktów wywalczyły zespoły z Lesz(...)
0
Wygrana młodzieżowców MrGarden GKM Grudziądz zakończyła się VI runda rozegrana na torze w Łodzi. Drugie miejsce przypadło dla zespołu gospodarzy, zaś na trzecim miejscu sklasyfikow(...)
87
Za nami VI runda DMPJ, która 29 maja br. odbyła się w Poznaniu. (...)
0
Na wtorek (28.05.2019) i środę (29.05.2019) zaplanowano kolejne rundy DMPJ. Jedna z odsłon tego cyklu zaplanowana została w Poznaniu. Jak informuje klub Power Duck Iveston PSŻ wtor(...)
16
Zwycięstwem młodzieżowców PGG ROW-u Rybnik zakończyła się IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, który odbyła się na torze w Rybniku. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Lesz(...)
0
Drużyna ACCR wygrała III rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Pardubicach. Drugie miejsce zajęła Fogo Unia Leszno, a podium uzupełnił PG(...)
115
W poniedziałek na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie miała odbyć się kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Jednak decyzją organizatorów impreza została odwoł(...)
0
6 miesięcy temu
Podczas II rundy DMPJ w Ostrowie Wielkopolskim w swoim pierwszym starcie upadek zanotował Keynan Rew, który w sezonie 2019 startuje w barwach Stainer Unii Kolejarza Rawicz. (...)
81
Wygraną młodych żużlowców LW Bogdanka Motoru Lublin zakończyło się drugie popołudnie zmagań Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze przy Alejach Zygmuntowskich. Wczoraj tak(...)
43
Niezbyt gościnni okazali się juniorzy opolskiego OK Bedmet Kolejarza wygrywając na własnym torze w pierwszej rundzie DMPJ. Na drugim miejscu sklasyfikowano ex aequo ekipę Arged Mal(...)
66
Za nami pierwsza runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody w Lublinie padły łupem gospodarzy. Jutro na tym samym torze odbędzie się runda II, a oficjalnie jej gospodarze(...)
382
Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się że Śląsk Świętochłowice wystąpi w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Niestety zespół został wycofany z rozgrywek. Klub wydał również(...)
0
W czwartek minął termin nadsyłania zgłoszeń przez kluby, chcące w sezonie 2019 uczestniczyć w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. Zarząd Młodzieżowego Stowarzyszen(...)
166
Juniorzy z Grupy Azoty Unii Tarnów zdobyli dzisiaj na torze Stadionu im.Edwarda Jancarza w Gorzowie złote medale Drużynowych Mistrzów Polski Juniorów. Srebrne medale zawisły na szy(...)
408
Od godziny 17":00 na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie rozpoczął się finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na ż(...)
0
Juniorzy Get Well Toruń wygrali dzisiaj XIII rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorówrozgrywanych na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Drugie miejsce przypadło ekipie (...)
1
Dzisiaj na torze w Rybniku rozegrano kolejną półfinałową rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi okazali się juniorzy Cash Broker Stali Gorzów. Drugie miejsce zajęli(...)
1
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali X rundę półfinałową Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce zajęli ex aequo ekipy Grupa Azoty Unia Tarnów oraz Zdunek Wybrzeże Gdań(...)
39
Młodzieżowcy Cash Broker Stal Gorzów zwyciężyli w drugą rundę półfinałów Drużynowych mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Gdańsku. Drugie miejsce wywalczyła ekipa ROW-u Rybnik(...)
50
Fogo Unia Leszno z dorobkiem 25 punktów zwyciężyła w V rundzie DMPJ, która odbyła się na torze w Tarnowie. Drugie miejsce ex-aequo zajęły drużyny z Torunia i Wrocławia, które wywal(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com