Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Piotr Protasiewicz i Leon Madsen kolejnymi uczestnikami Memoriału Edwarda Jancarza
 03.04.2017 10:15
Do imprezy pozostało już tylko 5 dni a skład zawodów cały czas jest poszerzany o kolejnych wspaniałych zawodników. Na niedzielne popołudnie zapowiadają się fascynujące zawody.

Kapitan zielonogórskiego Falubazu chwalił ideę Memoriału -  Idea upamiętnienia Edwarda jest super! Obsada pewnie też będzie mocna i będzie to kolejna możliwość sprawdzenia się przed ligą. Bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony na turniej.  P. Protasiewicz ma za sobą przeciętny start w meczu Polska - Reszta Świata zdobył w nim 8 punktów z bonusem. Na pewno dodatkowy turniej w tak doborowym towarzystwie jak to, które uczci pamięć legendy gorzowskiej Stali,  pomoże ?PePe? w  jeszcze lepszym przygotowaniu do sezonu ligowego.

 

Leon Madsen jest podobnego zdania - Jestem zadowolony, że zostałem zaproszony do wzięcia udziału w Memoriale i już nie mogę doczekać się zawodów. Obsada jest bardzo mocna, więc bez wątpienia będzie to interesujące spotkanie. Czuję się jednak dobrze i jadę do Gorzowa, by spróbować wygrać. Chęć wali jaką deklaruje Duńczyk oraz wszyscy inni znaniu już zawodnicy XIV Memoriału Edwarda Jancarza zapowiada się, że będzie to impreza pełna wali na torze i mijanek. Liczą na to zarówno zawodnicy jak i gorzowska publiczność, która na pewno licznie przybędzie.

 

Stal Gorzów słynie już z doskonałego kontaktu ze swoimi sponsorami. Potwierdza to fakt, że Memoriał wsparła firma MIB Nordic, stając się jego głównym sponsorem.

 

 

Znamy już prawie wszystkich uczestników Memoriału Edwarda Jancarza:

 

1.Przemysław Pawlicki
2. Krzysztof Kasprzak
3. Bartosz Zmarzlik
4. Niels Kristian Iversen
5. Martin Vaculik
6. Antonio Lindbaeck
7. Patryk Dudek
8. Nicki Pedersen
9. Emil Sajfutdinow
10. Grigorij Łaguta
11. Piotr Pawlicki
12. Jarosław Hampel
13.Andreas Jonsson
14. Piotr Prostasiewicz
15. Leon Madsen

Karolina Swora (za: stalgorzow.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com