Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W jednym z meczów 3 kolejki Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego sp(...)
0
W najbliższy czwartek zostanie rozegrane zaległe spotkanie 3. kolejki Enea Ekstraligi pomiędzy Unią Tarnów a Fogo Unią Leszno. Trenerzy obydwu ekip podali awizowane składy na ten m(...)
0
Po wczorajszym spotkaniu sparingowym pomiędzy Fogo Unią Leszno a zespołem Unii Tarnów wypowiedzi dla naszego portalu udzielili Martin Vaculik, Piotr Pawlicki oraz Kacper Gomólski.(...)
0
W niedzielnym sparingu goście z Tarnowa okazali się lepsi od gospodarzy z Leszna. (...)
0
W przeciągu tygodnia Byki zmierzą się dwukrotnie z Jaskółkami. Będzie to sparing oraz mecz o punkty w Ekstralidze.(...)
0
Po zakończonym spotkaniu sparingowym pomiędzy Fogo Unią Leszno a zespołem PGE Marmy Rzeszów wypowiedzi dla naszego portalu udzielili Grzegorz Zengota, Jurica Pavlić oraz Przemysław(...)
0
W kolejnym sparingu, który odbył się w Lesznie, gospodarzom w końcu udało się wygrać. Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze PGE Marmę Rzeszów 46:44. (...)
0
Warunki atmosferyczne panujące na Podkarpaciu nadal nie są najlepsze. Z tego powodu mecz 3. kolejki Enea Ekstraligi pomiędzy Unią Tarnów a Fogo Unią Leszno nie dojdzie do skutku.(...)
0
Po zakończonym spotkaniu sparingowym pomiędzy Fogo Unią Leszno a zespołem częstochowskiego Włókniarza wypowiedzi dla naszego portalu udzielili Piotr Pawlicki junior oraz kierownik (...)
0
Po strasznie wyglądającym upadku, Damian Baliński opuścił szpital. Pierwsze badania nie wykazały złamań. (...)
0
Dospel Włókniarz Częstochowa okazał się lepszy od Fogo Unii Leszno. Sparing dostarczył kibicom wielu emocji i zakończył się zwycięstwem gości 50:40. (...)
0
Fogo Unia Leszno zaplanowała kolejny trening. Przeciwnikiem Byków będzie Dospel CKM Włókniarz Częstochowa.(...)
0
Zawodnicy z Leszna i Zielonej Góry nie kryli zadowolenia z pierwszej w tym sezonie możliwości sprawdzenia się w spotkaniu sparingowym. Po zakończonym remisem spotkaniu wypowiedzi d(...)
0
Dziś w Lesznie odbył się pierwszy w tym sezonie trening punktowany drużyn Enea Ekstraligi. Fogo Unia Leszno podejmowała Stelmet Falubaz Zielona Góra. W szeregach gospodarzy wystąpi(...)
0
11 lat temu
Jeśli pogoda pozwoli, jutro o godzinie 11.00 w Lesznie odbędzie się trening. Wezmą w nim udział zawodnicy z Zielonej Góry, którzy gościnnie potrenują na torze Byków. (...)
0
Nowym Kapitanem drużyny "Aniołów" na sezon 2013 został Chris Holder. Australijczyk zastąpi w tej roli swojego rodaka - Ryana Sullivana. Nadal nie wiadomo, kiedy Holder zadebiutuje (...)
0
Żużlowcy Fogo Unii Leszno w tym tygodniu zdołali dwa razy wyjechać na tor stadionu Alfreda Smoczyka. Jak powiedział szkoleniowiec leszczyńskiego zespołu, zawodnicy coraz to pewniej(...)
0
Przedsezonowe plany Betard Sparty Wrocław uległy dużym zmianom. Najpierw odwołane zostały sparingi z FOGO Unią Leszno, a później z powodu niesprzyjającej aury nie można było wyjech(...)
0
Zawodnicy Fogo Unii Leszno wyjechali na tor. Był to trening o nietypowej wczesnej porze - około godziny 9 mogliśmy usłyszeć motocykle na stadionie. (...)
0
Pod wielkim znakiem zapytania stoi zaplanowany na najbliższą sobotę w Lesznie Memoriał Alfreda Smoczyka. Wszystko przez nie sprzyjająca zimową aurę. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com