Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOR NATURE SOLUTIONS APATOR TORUN - Wiadomości
255
Był pierwszym w historii wychowankiem toruńskiego klubu, który został Mistrzem Polski i wygrał prestiżowy Złoty Kask. Kiedy zaczął uprawiać żużel, to od początku bardzo profesjonal(...)
366
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
W sobotę (24 września) zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa podejmie For Nature Solutions Apator Toruń. Stawką jest brązowy medal PGE Ekstraligi 2022. W 1. meczu wygrali torun(...)
109
Torunianie mieli realną szansę na awans do wielkiego finału PGE Ekstraligi, ale po pierwszym udanym meczu półfinałowym na własnym torze nie obronili wypracowanej zaliczki punktowej(...)
0
W niedzielę (11 września) odbędzie się pierwszy mecz o 3. miejsce, w którym FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń podejmie na własnym obiekcie zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochow(...)
121
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 54:36 i to Lublinianie wystąpią w finale PGE Ekstraligi.(...)
103
Apator Toruń pokonał na własnym stadionie Motor Lublin 50:40 w 1. półfinałowym spotkaniu PGE Ekstraligi. Cichym bohaterem meczu był wychowanek toruńskiego klubu, Mateusz Affelt, kt(...)
101
Główny faworyt do złotego medalu PGE Ekstraligi, zespół Motoru Lublin uległ w pierwszym meczu półfinałowym na wyjeździe z For Nature Solutions Apator Toruń 50:40.(...)
62
W najnowszym komunikacie PGE Ekstraligi poinformowano o nowej dacie pierwszego meczu o 3. miejsce. Drużyny o brązowy medal DMP zmierzą się 11 września. Bez zmian pozostaje termin p(...)
300
Na piątek (2 września) zaplanowano mecz półfinałowy #TORLUB. W czwartek (1 września) odbyła się konferencja prasowa przed tym spotkaniem. Uczestnicy odpowiedzieli m.in. na pytania (...)
198
Gorzowianie pokonali na własnym torze FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 51:39 w drugim meczu ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi. Oba zespoły awansowały do półfinału. Po meczu szkolenio(...)
108
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
297
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed rewanżowym spotkaniem ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów i For Nature Solutions Apator To(...)
108
We wtorek (23 sierpnia) rozegrane zostały zaległe mecze ostatniej kolejki rundy zasadniczej U24 Ekstraligi. Do finału rozgrywek awansowały ARGED MALESA Ostrów i AGROMIX POLCOPPER U(...)
270
FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń na swoim terenie pokonał gorzowian 46:44. Przed meczem gospodarze spodziewali się jednak wypracowania większej przewagi w starciu (...)
0
W niedzielny wieczór For Nature Solutions Apator Toruń walczył w meczu ćwierćfinałowym z Moje Bermudy Stal Gorzów. Miejscowi zawodnicy przed rewanżem mają dwa punkty zaliczki.(...)
0
W najbliższy weekend zaplanowano drugie spotkania ćwierćfinałów PGE Ekstraligi w sezonie 2022. W Lublinie, Gorzowie oraz Częstochowie poznamy półfinalistów, którzy powalczą o medal(...)
0
Na niedzielę (21 sierpnia) zaplanowano pierwszy mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Apatorem Toruń a Stalą Gorzów. W piątek (19 sierpnia) odbyła się konferencja prasowa przed tym spotkani(...)
77
Kapituła Szczakieli, czyli Nagród PGE Ekstraligi wybrała nominowanych w pięciu kategoriach.(...)
1
Już w następny weekend (19 i 21 sierpnia) rozpocznie się faza finałowa PGE Ekstraligi. W najnowszym komunikacie opublikowano obsady sędziowskie na mecze ćwierćfinałowe w Lesznie, T(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com