Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
26.03.2023 - 17:00
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOR NATURE SOLUTIONS APATOR TORUN - Wiadomości
102
Zespół For Nature Solutions Apator Toruń w niedzielny wieczór podejmował drużynę Fogo Unii Leszno. Podopieczni Roberta Sawiny odnieśli zwycięstwo, a dodatkowo wywalczyli punkt bonu(...)
258
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Pierwszy dzisiejszy mecz U-24 PGE Ekstraligi, padł łupem Agromix Polcopper Unia Leszno. Leszczynianie na własnym stadionie pokonali KS Toruń 57:33 i pozostają niepokonani w tych ro(...)
91
– Mam świadomość wielkich oczekiwań, które zrodziły się w Toruniu po ostatnich chudszych sezonach, dlatego nie siedzimy z założonymi rękami. Zależy mi na tym, żeby drużyna osiągała(...)
122
Awizowane składy na piątkowe mecze PGE Ekstraligi.(...)
188
David Bellego podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i For Nature Solutions Apatorem Toruń wywalczył siedem punktów i bonus. Leszczynianom udało się wygrać spotka(...)
104
Fogo Unia Leszno w niedziele popołudnie w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużyną For Nature Solutions Apator Toruń Toruń. Zawod(...)
129
For Nature Solutions Apator Toruń w niedzielne popołudnie w ramach szóstej kolejki PGE Ekstraligi o ligowe punkty walczył w wyjazdowym spotkaniu z Fogo Unią Leszno. Podopieczni Rob(...)
108
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie walczyła o ligowe punkty z drużyną For Nature Solutions Apator Toruń. Mecz szóstej kolejki PGE Ekstraligi zakończył się zwycięstwem drużyny(...)
314
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
372
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i For Nature Solutions Apator Toruń, w której uczestniczyli Piotr Baron, Piotr Pawlick(...)
102
Żółto-niebieskim nie udało się zmazać plamy po nieudanym meczu z gorzowską Stalą. W niedzielę ponownie trzeba było uznać wyższość rywala. W ostatnim wyścigu rozstrzygnęły się losy (...)
317
For Nature Solutions Apator Toruń wygrał wyjazdowe spotkanie przeciwko ZOOleszcz GKM Grudziądz i przedłużył swoje szansę na awans do fazy play-off. Swojego zadowolenia nie krył lid(...)
204
W derbach województwa kujawsko - pomorskiego, ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz przegrał z For Nature Solutions Apator Toruń, 44:46. Dla gości to drugie zwycięstwo w tym sezonie(...)
0
Po niezwykle zacięty meczu zamykającym 5 rundę PGE Ekstraligi For Nature Solutions Apator Toruń pokonał minimalnie na wyjeździe z ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 44(...)
104
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
103
Jacek Ziółkowski: niektórzy pukali się w głowę, gdy typowałem nasze zwycięstwo w Toruniu(...)
103
Składy na niedzielne mecze Ekstraligi(...)
354
12 miesięcy temu
Dzisiaj rozegrano 1 rundę U24 Ekstraligi. Poniżej prezentujemy wyniki z trzech spotkań.(...)
133
W 3. rundzie PGE Ekstraligi, żużlowcy MOJE BERMUDY STALI Gorzów pokonali FOR NATURE SOLUTIONS APATORA Toruń 47:43. Spotkanie od samego początku było bardzo emocjonujące. O wyniku m(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com