Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
26.03.2023 - 17:00
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOR NATURE SOLUTIONS APATOR TORUN - Wiadomości
70
W dzisiejszym meczu towarzyskim pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń a Platinum Motor Lublin lepsi okazali się zawodnicy gospodarzy pokonując rywali w stosunku 51:39.(...)
0
3 miesiące temu
Dwa tygodnie temu Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej poinformowało, że do udziału w akcji Trenuj z Wojskiem włączyli się hokeiści z KS ENERGA TORUŃ. Tym razem CSWOT zapre(...)
172
Toruński klub pozyskał utalentowanego, młodego żużlowca do swojej kadry. Z zespołem związał się Antoni Kawczyński, który swoją karierę zaczynał w Wybrzeżu Gdańsk.(...)
191
W sezonie 2022 powołano do życia Ekstraligę U24. To nowe rozgrywki przeznaczone dla żużlowców do 24 lat, które z jednej strony mają zapewniać jeszcze więcej jazdy polskim zawodniko(...)
105
Przez dwa najbliższe lata Robert Lambert reprezentować będzie Apator Toruń.(...)
255
Był pierwszym w historii wychowankiem toruńskiego klubu, który został Mistrzem Polski i wygrał prestiżowy Złoty Kask. Kiedy zaczął uprawiać żużel, to od początku bardzo profesjonal(...)
366
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
155
W sobotę (24 września) zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa podejmie For Nature Solutions Apator Toruń. Stawką jest brązowy medal PGE Ekstraligi 2022. W 1. meczu wygrali torun(...)
109
Torunianie mieli realną szansę na awans do wielkiego finału PGE Ekstraligi, ale po pierwszym udanym meczu półfinałowym na własnym torze nie obronili wypracowanej zaliczki punktowej(...)
0
W niedzielę (11 września) odbędzie się pierwszy mecz o 3. miejsce, w którym FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń podejmie na własnym obiekcie zielona-energia.com WŁÓKNIARZA Częstochow(...)
121
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 54:36 i to Lublinianie wystąpią w finale PGE Ekstraligi.(...)
103
Apator Toruń pokonał na własnym stadionie Motor Lublin 50:40 w 1. półfinałowym spotkaniu PGE Ekstraligi. Cichym bohaterem meczu był wychowanek toruńskiego klubu, Mateusz Affelt, kt(...)
101
Główny faworyt do złotego medalu PGE Ekstraligi, zespół Motoru Lublin uległ w pierwszym meczu półfinałowym na wyjeździe z For Nature Solutions Apator Toruń 50:40.(...)
62
W najnowszym komunikacie PGE Ekstraligi poinformowano o nowej dacie pierwszego meczu o 3. miejsce. Drużyny o brązowy medal DMP zmierzą się 11 września. Bez zmian pozostaje termin p(...)
300
Na piątek (2 września) zaplanowano mecz półfinałowy #TORLUB. W czwartek (1 września) odbyła się konferencja prasowa przed tym spotkaniem. Uczestnicy odpowiedzieli m.in. na pytania (...)
198
Gorzowianie pokonali na własnym torze FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 51:39 w drugim meczu ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi. Oba zespoły awansowały do półfinału. Po meczu szkolenio(...)
108
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
297
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed rewanżowym spotkaniem ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów i For Nature Solutions Apator To(...)
108
We wtorek (23 sierpnia) rozegrane zostały zaległe mecze ostatniej kolejki rundy zasadniczej U24 Ekstraligi. Do finału rozgrywek awansowały ARGED MALESA Ostrów i AGROMIX POLCOPPER U(...)
270
FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń na swoim terenie pokonał gorzowian 46:44. Przed meczem gospodarze spodziewali się jednak wypracowania większej przewagi w starciu (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com