Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Peter Ljung. Za nim uplasowali się Nicolai Klindt oraz David Bellego(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
0
Już jutro Janusz Kołodziej stanie do walki w kolejnym turnieju tegorocznego cyklu Grand Prix. Tym razem zawodnicy wystartują w Grand Prix Czech w Pradze. "Koldi" w klasyfikacji prz(...)
0
Janusz Kołodziej w sobotę po raz pierwszy w życiu startował na jednodniowym torze w Goeteborgu. Mając w pamięci jego ostatnie słabe występy, polscy kibice obawiali się jego startu.(...)
0
Adrian Miedziński z Unibaxu Toruń zwyciężył zakończoną przed chwilą rundę kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Drugie miejsce zajął Matej Zagar, trzeci był Lukas Dr(...)
0
Czy żużlowa czołówka światowa na stałe powróci do stolicy Szwecji? Działacze miejscowego klubu czynią wyraźne starania by już od 2013 Grand Prix tego kraju rozgrywano właśnie w Szt(...)
0
28 maja w Pradze rozegrany zostanie turniej o wielka nagrodę Czech. Organizatorzy ogłosili wczoraj, że dzika kartę na te zawody dostanie Matej Kus. Co ciekawe, pierwszym rezerwowym(...)
0
Thomas H. Jonasson, podobnie jak rok temu, także i w tym sezonie otrzymał jednodniową dziką kartę na Grand Prix Szwecji. Zawody zaplanowano na 14 maja, a odbędą się w Goeteborgu.(...)
0
Gdy w 20. wyścigu sobotniego Grand Prix Europy upadł Janusz Kołodziej, przed nim jechał Jarosław Hampel. Jak ten fatalny upadek wyglądał z jego perspektywy? (...)
0
Ze sporym zaskoczeniem przyjęte zostały wyniki sobotniego Grand Prix Europy. Bez wątpienia Nicki Pedersen jest zawodnikiem światowej klasy, jednak mało kto stawiał na Duńczyka.(...)
0
Debiutujący w cyklu Janusz Kołodziej zakończył sobotnie zawody na dziesiątej pozycji. Polak nie ukrywał po zawodach swojego rozczarowania, zwłaszcza tym ostatnim, pechowym wyścigie(...)
0
Na półfinale zakończył wczorajsze Grand Prix w Lesznie Fredrik Lindgren. Zawodnik Unii Tarnów. w ostatnim starcie upadł i został z powtórki biegu wykluczony. Po zawodach jednak nie(...)
0
Z dorobkiem dziewięciu punktów Rune Holta uplasował się w sobotnim Grand Prix Europy w czołowej dziesiątce zawodów. Jak sam przyznaje, po jego ostatnim upadku w Rzeszowie, taka poz(...)
0
Wczoraj podczas pierwszego treningu przed Grand Prix zawodnicy korzystali z tłumików z nowa homologacja. Wbrew wcześniejszym spekulacjom, obyło się bez upadków i większych problemó(...)
0
Dosłownie godziny dzielą nas od pierwszych tegorocznych wyścigów, w których stawka toczyć się będzie o tytuł mistrza świata. Obrońcą trofeum jest Polak, Tomasz Gollob.(...)
0
Dla kibiców w Lesznie będzie to wyjątkowy turniej cyklu Grand Prix. W sobotę na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka wystartuje trzech zawodników Unii, w tym ulubieniec fanów " Bykó(...)
0
Pierwsza trójka jutrzejszego finału Złotego Kasku otrzyma przepustki do przyszłorocznych światowych eliminacji do cyklu Grand Prix. Wielu zawodnikom znacznie ułatwiłoby to sezon, c(...)
0
Nieco ponad tydzień pozostał do zawodów z cyklu Grand Prix rozgrywanych na stadionie w Lesznie. Prezes Unii - Józef Dworakowski zapewnia, że zawody, wbrew pomysłowi Grzegorza Ślaka(...)
0
Kibice w całej Polsce odliczają już dni do pierwszego w tym sezonie turnieju z cyklu Grand Prix. Poza oczywiście walką na najwyższym poziomie, oczy wszystkich zwrócone będą zapewne(...)
0
Zgodnie z przypuszczeniami, z dzika kartą w Grand Prix Europy wystartuje Damian Baliński. Informację tą podano dziś podczas prezentacji zawodników w meczu Unii Leszno z PGE Marmą R(...)
0
Janusz Kołodziej jest zdania, że nowe tłumiki to niejako szansa dla niego w porównaniu do innych zawodników. Wszystko z powodu niskiej wagi Kołodzieja, który nie odczuje braku mocy(...)
0
30 kwietnia zainaugurowany zostanie cykl Grand Prix. Jako, że pierwsze zawody rozgrywane będą w Lesznie, będziemy mieli okazje ujrzeć aż pięciu Polaków w akcji. Nazwisko zawodnika,(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com