GRAND PRIX - Wiadomości
0
Już za godzinę w Vojens powinny rozpocząć się zawody o Grand Prix Nordyckie. Portal Zuzelend.com zaprasza kibiców na relacje na żywo z tej imprezy. Wystartuje trójka reprezentantów(...)
0
Treningu w Vojens nie było, jednak losowanie numerów startowych odbyło się bez najmniejszych przeszkód. W dzisiejszych zawodach wystartuje trójka Polaków - Tomasz Gollob, Jarosław (...)
0
W piątek nie doszło do tradycyjnego treningu żużlowców przed sobotnimi zawodami Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy walczyć mają w Vojens w Grand Prix Nordyckim. Niestety obfit(...)
0
Wszystko wskazuje na to, że mistrz świata juniorów - Maciej Janowski wystąpi z dziką kartą podczas ostatniego Grand Prix w tym sezonie, które odbędzie się na toruńskiej MotoArenie(...)
0
Jarosław Hampel w środowym meczu ligi duńskiej zdobył aż 20 punktów dla zespołu Outrup. To dobry prognostyk przed sobotnim Grand Prix w Malilli. Hampel wraca do ścigania po ciężkie(...)
0
22 września w Vojens odbędzie się Grand Prix Danii. Dziką kartę na te zawody otrzymał Michael Jepsen Jensen. Rezerwę toru pełnić będę Mikkel B. Jensen oraz Nicklas Porsing.(...)
0
Zwycięstwem Chrisa Holdera zakończyło się Grand Prix w Cardiff! Australijczyk tylko w jednym biegu musiał uznać wyższość rywala, kolejne biegi wygrywał. W finale drugie miejsce nie(...)
0
W sobotnim Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff wystąpi Krzysztof Kasprzak. Zastąpi on kontuzjowanego Kennetha Bjerre. Duńczyk złamał nogę w czwartkowym meczu Elite League.(...)
0
Jarosław Hampel jest bez wątpienia jednym z najlepszych żużlowców na świecie. Przed kontuzją Polak walczył o mistrzostwo, jednak wypadek diametralnie zmienił jego plany na ten sezo(...)
0
Już za nieco ponad godzinę w chorwackim Gorican rozpocznie się Grand Prix tego kraju. Nam pozostaje kibicować jedynemu Polakowi w stawce - Tomaszowi Gollobowi. Początek o 19:00. Za(...)
0
6 października 2012r. na toruńskiej MotoArenie zakończy się tegoroczny cykl Grand Prix. Klub Sportowy Toruń UNIBAX SA, który od kilku tygodni sprzedaje już bilety na Wielki Finał S(...)
0
Bardzo pechowo zakończyły się dla Piotra Protasiewicza sobotnie zawody w Lonigo. "Pepe" w drugim biegu zanotował upadek, po którym nie czuł się najlepiej i wycofał się z zawodów. Z(...)
0
Nie tak wyobrażał sobie Piotr Protasiewicz podróż do Lonigo na półfinał eliminacji do SGP 2013. "Pepe" zajął w zawodach dopiero piętnastą pozycję z dorobkiem jednego punktu. Zawody(...)
0
We wczorajszym półfinale eliminacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix w Vojens najlepsi okazali się zawodnicy miejscowy. Zawody z 14 punktami na koncie wygrał Niels K. Iversen a(...)
0
Zwycięstwem zawodnika gospodarzy, Alesa Drymla zakończył się pierwszy półfinał eliminacji do Grand Prix 2013 w czeskim Divisovie. W biegu dodatkowym o pierwsze miejsce to właśnie C(...)
0
Janusz Kołodziej, który w półfinale IMP w Pile złamał palec u lewej ręki zdecydował, że pojedzie w dzisiejszym półfinale eliminacji do Grand Prix 2013 w czeskim Divisovie. "Koldi" (...)
0
Jutro na torach w duńskim Vojens, czeskim Divisovie oraz włoskim Lonigo rozegrany zostanie półfinał eliminacji do Grand Prix 2013. Przedstawiamy pełną listę startową sobotnich półf(...)
0
Zwycięstwem Australijczyka Jasona Crumpa zakończyła się dzisiejsza runda GP Danii w Kopenhadze. Skład podium uzupełnili Fredrik Lindgren i Greg Hancock. Bezbarwnie spisał się Tomas(...)
0
Żużlowy cykl Grand Prix powraca do stolicy Szwecji - Sztokholmu. Miasto będzie gospodarzem jednego z turniejów od sezonu 2013 i zastąpi rundę w Malilli. Umowa została podpisana dzi(...)
0
Wczoraj w austriackim St. Johann rozegrana została I runda kwalifikacyjna do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Zawody wygrał Leon Madsen przed Joonasem Kylmaekorpim i Patrickiem H(...)