Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
0
Na lepszy występ we wczorajszych zawodach w Grand Prix w Bydgoszczy liczył zapewne Nicki Pedersen. Borykający się w tym sezonie z problemami zdrowotnymi Duńczyk, zeszłoroczny tri(...)
0
Andreas Jonsson po raz pierwszy w swojej karierze wygrał rundę cyklu Grand Prix rozegraną na doskonale mu znanym torze w Bydgoszczy. Kiedy po nieudanym sezonie Polonii Bydgoszcz od(...)
0
Jerzy Szczakiel był to tegorocznego sezonu jedynym polskim złotym medalistą IMŚ. Za najlepszego polskiego żużlowca w historii uważany jest jednak Tomasz Gollob, który już (...)
0
Dublet Polaków w tegorocznym cyklu GP stał się faktem! Złoto dla Tomasza Golloba, a srebro dla Jarosława Hampela. Dzisiejsza runda Grand Prix Polski na bydgoskim torze padła(...)
0
Tomasz Gollob przed ostatnią rundą cyklu GP już może świętować tytuł mistrzowski. Polak w świetnym stylu wygrał wczorajszą GP Włoch w Terenzano. Kapitan polskiej reprezentacji (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com