Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
GRAND PRIX - Wiadomości
0
Mistrz świata Tomasz Gollob solidnie przygotowuje się do nowego sezonu zarówno pod względem fizycznym jak i technicznym. Jak czytamy w "Przeglądzie Sportowym" Gollob już wydał 1,2 (...)
0
Wczoraj rozegrano szóstą rundę Grand Prix. Tym razem cykl zagościł we włoskim Terenzano. W zawodach zwyciężył Szwed Andreas Jonsson, wyprzedzając w finale Grega Hancocka, Antonio L(...)
0
Dzisiaj żegnamy 2010 rok, żeby powitać nowy 2011. Niewątpliwie najważniejszym i największym wydarzeniem żużlowym w Polsce był tak bardzo upragniony tytuł mistrza świata Tomasza Gol(...)
0
27 sierpnia 2011r. Toruń po raz drugi w historii gościć będzie najlepszych żużlowców na świecie. Ubiegłoroczny debiut Grodu Kopernika w cyklu Grand Prix wypadł bardzo okazale i zos(...)
0
Druga runda tegorocznych zawodów z cyklu Grand Prix zostanie rozegrana już jutro na torze Ullevi w Goeteborgu. Dziś rozlosowano numery startowe turnieju.(...)
0
2011 FIM FOGO EUROPEAN SPEEDWAY GRAND PRIX to kolejne prestiżowe zawody żużlowe, które w dniach 29-30 kwietnia przyciągną do Leszna najlepszych zawodników oraz kibiców z całego św(...)
0
Na dwie godziny przed startem pierwszego tegorocznego turnieju z cyklu Grand Prix, będzie możliwość zdobycia autografów uczestników walki o tytuł mistrza świata. W namiocie Organiz(...)
0
Termin przesłania zgody na starty w Grand Prix już minął. Nie uczyniła tego dwójka zawodników. Tak jak zapowiedział to na konferencji prasowej Piotr Protasiewicz oraz Australijczy(...)
0
Andreas Jonsson okazał się najlepszy w Grand Prix Włoch w Terenzano. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Antonio Lindbaeck. Najlepiej z(...)
0
Na 10 miejscu "Złotej Setki" Super Expressu znalazł się mistrz świata na żużlu Tomasz Gollob. Tworzony przez SE ranking jest corocznym zbiorem najlepiej zarabiających polskich spor(...)
0
Za dwa tygodnie, 24 września rozegrany zostanie kolejny turniej o Grand Prix Chorwacji. Jak wiemy, w kraju tym speedway nie cieszy się zbytnią popularnością i na dobrą sprawę poza (...)
0
Zapraszamy Państwa do obejrzenia zdjęć, które ukazują sukcesy Tomasza Golloba, Jarosława Hampela, Janusza Kołodzieja w sezonie 2010 w cyklu Grand Prix. Wybraliśmy naszym zdaniem na(...)
0
Jak już wcześniej informowaliśmy, po dwóch latach przerwy ponownie plastron z "Bykiem" przywdzieje Przemysław Pawlicki. Jak sam zawodnik podkreśla, powrót do Leszna był dla niego b(...)
0
Kolejnym pechowcem, który ucierpi na konflikcie z FIM jest Janusz Kołodziej. "Koldi" przeżywający wybuch formy, nie będzie mógł zmierzyć się z najlepszymi na świecie w cyklu GP. Po(...)
0
Legenda toruńskiej drużyny, Szwed Per Jonsson skomentował bieżące informacje na temat speedway'a. Były mistrz świata twierdzi, że nic nie zatrzyma Grega Hancocka w drodze po drugi (...)
0
Piotr Protasiewicz nie będzie jeździł w przyszłym sezonie w cyklu Grand Prix. Mimo że zawodnik wywalczył sobie awans z Grand Prix Challenge, to przepisy obowiązujące w Speedway Eks(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Danii w Kopenhadze. Najwięcej punktów w całym turnieju uzbierał Tomasz Gollob (20). W pokonanym polu w wyścigu finałowym zost(...)
0
Hans Andersen miał być obok Nicki Pedersena przez wiele lat ostoją duńskiego speedway'a. Po początkowych świetnych występach z cyklu Grand Prix, "Ugly Duck" zatracił ambicję i wolę(...)
0
Druga tegoroczna runda cyklu Grand Prix odbędzie się w sobotę na stadionie w Goeteborgu. Czy swoją dominację z turnieju w Lesznie potwierdzi Nicki Pedersen? Czy fotel lidera utrzym(...)
0
Po 16 biegach zostało zakończone Grand Prix W Gorzowie Wlkp. Impreza została przerwana po 16 biegach z powodu opadów deszczu. Turniej wygrał Greg Hancock przed Nickim Pedersenem i (...)