Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
IGOR KOPEC SOBCZYNSKI - Wiadomości
33
We wtorek, 17 września w Lublinie odbył się pierwszy turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
53
Dziś rozegrano zaległy ćwierćfinał MIMP w Gdańsku. W tych zawodach najlepszy okazał się Marcin Turowski, zawodnik MRGARDEN GKM – u Grudziądz. Razem z nim awans uzyskali także koleg(...)
104
We wtorkowym teście toru przed inauguracyjną rundą cyklu Grand Prix na PGE Narodowym najlepsza okazała się para Igor Kopeć-Sobczyński – Karol Żupiński.(...)
127
W środę 10 kwietnia na poznańskim Golęcinie odbył się drugi turniej Zaplecza Kadry Juniorów. (...)
16
Niedawno zaprezentowaliśmy film z pierwszego wyjazdu zawodników Get Well Toruń na MotoArenę. Udział w testowych kółkach wzięli Norbert Kościuch, Maksymilian Bogdanowicz i Igor Kope(...)
1
Znamy pełną obsadę toruńskiej rundy Grand Prix, która odbędzie się 6 października br. na MotoArenie. (...)
58
Polska dominacja się zakończyła.(...)
1
W rozegranych dzisiaj na torze w Rybniku eliminacjach Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski triumfował zawodnik MrGarden GKM-u Grudziądz Kamil Wieczorek. Na drugim miejscu(...)
160
W rozegranym wczoraj na torze w ukraińskim Równem półfinale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów triumf odniósł Igor Kopeć-Sobczyński. Drugie miejsce zajął Czech Jan Kvech, a (...)
9
Get Well Toruń jest po pierwszych próbnych jazdach na Motoarenie. Sprzyjająca aura sprawiła, że zawodnicy z Grodu Kopernika mogli trenować na własnym obiekcie i wyjazdy za granicę (...)
344
Co prawda zawodnicy nie wyjechali na tor na Motoarenie ale pierwsze kółka na położnym nieopodal minitorze można uznać za zaliczone. W pierwszych jazda wzięli udział juniorzy - Dani(...)
136
Chociaż za oknami mróz a pierwszych powiewów wiosny na razie próżno wypatrywać, to na toruńskiej Motoarenie zawarczały już motocykle. Wczoraj juniorzy Get Well Toruń wyjechali na t(...)
102
Igor Kopeć-Sobczyński w tym sezonie prezentuje sie najlepiej spośród wszystkich juniorów, którzy są wychowankami toruńskiej drużyny. Portalowi ZUZELEND.COM udało się porozmawiać z (...)
291
Na torze w Pile odbyła się trzecia, ostatnia eliminacja Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody zakończyły się zwycięstwem Rafała Karczmarza. Poza gorzowianinem awan(...)
116
W Toruniu po niedzielnym meczu nikt nie ma powodów do radości. Zatroskane głowy powinni mieć także członkowie sztabu szkoleniowego. W tym wszystkim warto wyróżnić postawę juniorów (...)
5
Aktualny Drużynowy Mistrz Polski pokonał na inaugurację Get Well Toruń 44:46. Torunianie na własnym obiekcie nie przegrali w całym ubiegłym sezonie. Już na samym początku sezonu tw(...)
0
Po przejściu Pawła Przedpełskiego na wiek seniora pojawiło się pytanie, kto go zastąpi na pozycji juniorskiej. Zdecydowano się zakontraktować Daniela Kaczmarka. Jednak po pierwszyc(...)
104
W kolejnym sparingu na własnym torze, Get Well Toruń pokonał Orła Łódź 58:31. Z bardzo dobrej strony pokazał się Igor Kopeć-Sobczyński, który zdobył komplet punktów w czterech star(...)
100
Piękna pogoda, wesoła atmosfera i dobre ściganie. Tak w kilku słowach można podsumować Benefis Roberta Kościechy i Memoriał Mariana Rose. Główny bohater tych zawodów pożegnał się z(...)
172
W piątek o godzinie 15. na toruńskiej Motoarenie po raz pierwszy w tym roku zawarczały motocykle. Na treningu pojawiła się cała drużyna z wyjątkiem Grega Hancocka. Pierwsze próbne (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com