Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JACK HOLDER - Wiadomości
102
W Toruniu Jack Holder postrzegany jest jak zbawiciel, który ma pomóc „Aniołom” w walce o utrzymanie. Póki co, nie jest on w stanie zastąpić Grega Hancocka jednak punktuje lepiej ni(...)
111
Chris Holder w minioną niedzielę, robił co mógł na Motoarenie aby pomóc swojej drużynie. Australijczyk zdobył w sumie dziesięć punktów ale mimo to Get Well Toruń uległ Włókniarzowi(...)
1
Torunianie przegrali szósty mecz w tym sezonie na własnym torze, tym razem lepsza okazała się ekipa Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Tym zwycięstwem goście bardzo mocno (...)
103
Sezon w wykonaniu Get Well Toruń jest najgorszy od 2006 roku. Wtedy „Anioły” też walczyły o utrzymanie w Ekstralidze. Torunianie przegrali cztery mecze na swoim torze i wygrali zal(...)
0
W niedzielny wieczór Fogo Unia Leszno pokonała przed własną publicznością drużynę Get Well Toruń w stosunku 53:37. Pierwsze w tym roku spotkanie na torze w Toruniu zakończyło się z(...)
1
Zazwyczaj obie ekipy spotykały się ze sobą w jednym celu a była to walka o medale. Tym razem te drużyny mają inne cele, Fogo Unia Leszno bić będzie się o tytuł Drużynowego Mistrza (...)
104
Australijczyk, Jack Holder został potwierdzony do startów w zespole Gett Well przez główną Komisję Sportu Żużlowego. Tym samym australijski junior będzie mógł zadebiutować w polski(...)
101
Jack Holder to czwarty junior ubiegłorocznego cyklu IMŚJ. Najmłodszy z klanu Holderów jest jednym z trzech reprezentantów Australii, którzy wystartują w tegorocznej edycji EKO-DIR (...)
1
Po powrocie ze słonecznej Australii do Europy pierwsze poważne zawody Chris Holder miał okazję odjechać w sobotę. Podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs Australijczyk, dla eki(...)
105
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z poc(...)
6
28 stycznia na australijskiej ziemi, w Kurri Kurri, rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Australii Juniorów. Na pierwszym stopniu podium stanął Indywidualny Mistrz Świata Juni(...)
105
Prawo powinno strzec porządku, bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Jednak regulamin polskiego sportu żużlowego jest wyjątkowym aktem regulującym zasady tej dyscypliny. Jego wyjątkowo(...)
105
Znany jest już pełen skład Get Well Toruń. Na początku października kontrakt podpisał kapitan zespołu, Chris Holder oraz Paweł Przedpełski, który w przyszłym roku startować będzie (...)
8
Matt Ford główny prezes ekipy Poole Pirates, nie marnuje czasu, i szuka zawodników, aby wzmocnić zespół. Na celowniku pojawił się młody Australijczyk Jack Holder.(...)
173
Karuzela transferowa z dnia na dzień kręciła się coraz mocniej. Get Well Toruń mimo to nie podał jeszcze nazwiska piątego seniora. Rynek wolnych zawodników kurczy się w zastraszają(...)
104
22 października podczas Speedway Grand Prix w Melbourne doszło do historycznej chwili. Otóż, na Etihad Stadium, podczas jednych zawodów wystąpili obok siebie Jack Holder i Chris Ho(...)
117
Póki co, w toruńskim klubie kontrakty podpisali Chris Holder, Paweł Przedpełski i Adrian Miedziński. Na Motoarenie czekają tylko na podpis, pod aneksem do umowy, Grega Hancocka. Am(...)
3
Australijczyk, Max Fricke został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów po tym jak w dniu dzisiejszym zajął drugie miejsce w rozgrywanym na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gd(...)
390
Dzisiaj o godzinie 19:00 na torze w Gdańsku zostanie rozegrany finałowy turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Liderują w nim Australijczyk Max Fricke oraz Brytyjczyk R(...)
108
W niedzielę o godzinie 19:00 zostanie rozegrana ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Świata. Mistrza globu poznamy w Gdańsku na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. Polskich ba(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com