Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JACK HOLDER - Wiadomości
0
W niedzielę 16 września zostanie rozegrana druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym razem areną zmagań będą czeskie Pardubice. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:(...)
2
Dorosły czempionat ruszył już w kwietniu, teraz czas rozpocząć walkę o koronę Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. W najbliższą sobotę 18 czerwca na torze w King?s Lynn rozpoczn(...)
9
Tylko dwanaście biegów 3. Rundy Kwalifikacyjnej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów udało się rozegrać w Manchesterze. Na przeszkodzie stanęły intensywne i długotrwałe opady (...)
15
Indywidualnym Mistrzem Australii do lat 21 został w sobotni wieczór Jack Holder. 19-latek zwyciężył w Gillman we wszystkich biegach ze swoim udziałem. Wpierw wygrał fazę zasadniczą(...)
14
Triumfem Rohana Tungate?a zakończył się pierwszy turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016, rozegrany na Loxford Park Speedway w miasteczku Kurri Kurri w Nowej Połu(...)
0
Do dwóch zmian doszło w ekipie Somerset Rebels.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com