JASON DOYLE - Wiadomości
0
Młody Australijczyk Jason Doyle zrobił kolejny krok w swojej karierze. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami został Indywidualnym Mistrzem Południowej Austalii i w ten sposób s(...)
0
Od roku 2015, australijski żużlowiec Jason Doyle będzie debiutował w cyklu Grand Prix. Fakt ten jednak nie jest dla niego priorytetem w jego rozwijającej się karierze. Doyle chce z(...)
0
Jason Doyle postanowił przedłużyć kontrakt z Leicester Lions.(...)
0
14 listopada KS Toruń przedstawił kilku nowych zawodników, którzy w sezonie 2015 będą stanowili o sile toruńskiego zespołu. Wśród nich znalazł się Jason Doyle, który zdaniem Jacka (...)
0
W piątek w Toruniu odbyła się konferencja na której przedstawieni zostali nowi zawodnicy KS Toruń. W sezonie 2015 w Toruniu startować będą Grigorij Łaguta, Kacper Gomólski i Jason (...)
0
W sobotni wieczór rozegrano jedno spotkanie Elite League, w którym "Lwy" dzięki zwycięstwu 5:1 w ostatnim biegu pokonały "Wilki" 47:45.(...)
0
W drugim środowym spotkaniu Elit League po arcyciekawym pojedynku w Leicester, miejscowe "Lwy" zdołały pokonać ekipię Eastborune Eagles 45:44.(...)
0
W środowym spotkaniu Elite League "Piraci" na własnym obiekcie pokonali "Lwy" 59:34.(...)
0
W drugim czwartkowym meczu Elite League, Swindon Robins pokonało na własnym torze drużynę "Lwów" 48:40(...)
0
Przed nami wielkie międzynarodowe wydarzenie, przepełnione żużlem najwyższej klasy. (...)
0
W dniu dzisiejszym nowym zawodnikiem Kolejarza Rawag Rawicz został Jason Doyle. KSM tego zawodnika w sezonie 2013 to 6,50. Australijczyk bardzo dobrze spisywał się na torach w Angl(...)
0
Troy Batchelor okazał się najskuteczniejszym zawodnikiem I rundy IM Australii, rozegranej dziś na torze w Gillman. Za nowym zawodnikiem wrocławskiego klubu uplasowali się Jason Doy(...)
0
Chris Holder, zawodnik Unibaxu Toruń zwyciężył w I rundzie indywidualnych Mistrzostw Australii, rozgrywanej na torze w Kurri-Kurri. Drugi był Davey Watt, zaś trzeci Jason Doyle. Za(...)
0
W zakończonym przed chwilą spotkaniu Elite League pomiędzy Coventry Bees a Poole Pirates, zdziesiątkowani "Piraci" polegli z gospodarzami spotkania w stosunku 49:42. z powodu upadk(...)
0
14 lat temu
W pierwszych spotkaniach sezonu miejsce kontuzjowanego Darcy Warda w drużynie z Poole zajmie jego rodak - Jason Doyle. Przerwa w startach młodego zawodnika z Antypodów potrwać może(...)