JASON DOYLE - Wiadomości
177
Z drużyną Fogo Unii Leszno po wywalczonym czwartym z rzędu tytule Drużynowych Mistrzostw Polski pożegnała się dwójka wychowanków klubu. Bartosz Smektała w sezonie 2021 będzie repre(...)
0
Jason Doyle w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy aktualnego Drużynowego Mistrza Polski, Fogo Unii Leszno. (...)
0
Jason Doyle zwyciężył przed chwilą w 72 Zlatej Prilbie miasta Pardubice. Na drugim miejsce zawody ukończył reprezentant gospodarzy Jan Kvech, zaś na najniższym stopniu podium staną(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Aztorin Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został podobnie jak wczoraj Bartosz Zmarzlik! W pokonanym pol(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)
105
Za nami 3 rundy cyklu Speedway Grand Prix. W piątkowy wieczór na stadionie im Edwarda Jancarza w Gorzowie triumfował lokalny bohater Bartosz Zmarzlik wprowadzając kibiców w stan eu(...)
153
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu fin(...)
347
Eltrox Włókniarz Częstochowa w środę, 12 sierpnia, przegrał na własnym obiekcie z Fogo Unią Leszno 41:49 w zaległym spotkaniu 7. kolejki PGE Ekstraligi. Porażka ta oznacza, że częs(...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
0
Jason Doyle podpisał porozumienie na starty we Włókniarzu Częstochowie. Australijczyk w tym sezonie miał również startować m.in. w barwach angielskiego Swindon Robins. Obecny zakaz(...)
12
Można już niemal z pełną odpowiedzialnością poinformować, że Eltrox Włókniarz Częstochowa jest gotowy do startów w PGE Ekstralidze. Prezesk klubu poinformował, że doszedł do por(...)
165
Czy ten ruch przebija wszystkie dotychczasowe? Spodziewaliśmy się już dawno ale dziś jest to oficjalnie potwierdzone. Jason Doyle podpisał kontrakt na starty w przyszłym roku w bar(...)
0
Swindon Robins pokonał na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 58:32 a w całym dwumeczu 107:71. Tym samym to "Rudziki" awansowały do finału, w którym czekają już "Wiedźmy"(...)
0
Na torze w Pardubicach odbyła się 71. edycja Zlatej Prilby. W zawodach triumfował Jason Doyle. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk (...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig AdrianFlux British FIM Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
105
Jak wcześniej informowaliśmy na 15 września zaplanowano Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi. Poznaliśmy pełną obsadę tego turnieju. W zawodach udział wezmą choc(...)
3
Podopieczni Adama Krużyńskiego nie wykorzystali atutu własnego toru i ulegli Betard Sparcie Wrocław w stosunku 41:49. Gości do zwycięstwa poprowadził powracający po kontuzji Tai Wo(...)
1
forBET Włókniarz Częstochowa w drugim piątkowym spotkaniu 11. kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie Get Well Toruń 52:38 i tym samym torunianie mają już tylko iluzoryc(...)
555
W drugim dzisiejszym spotkaniu Premiership ekipa Poole Pirates pokonała na własnym torze Swindon Robins w stosunku 51:39. Najwięcej punktów dla ”Piratów” zdobył Nicolas Covatti. W (...)