Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KJASTAS PUODZUKS - Wiadomości
282
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W piątek kolejną ligową porażkę zaliczył Lokomotiv Daugavpils. Tym razem podopieczni trenera Nikołaja Kokina okazali się słabsi w wyjazdowym starciu z PGG ROW-em Rybnik. Niestety k(...)
50
Wynikiem 61:29 dla gospodarzy zakończył się wczorajszy mecz Nice 1.LŻ Speed Car Motor Lublin-Lokomotiv Daugavpils. Dziesiątym z rzędu zwycięstwem Lublinianie poprawili klubowy rek(...)
0
Kjastas Puodżuks pojedzie w reprezentacji Łotwy w Monster Energy FIM Speedway of Nations. (...)
2
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedzia(...)
1
W niedzielnie po południe w Gnieźnie odbył się pierwszy trening drużyny Lokomotiv Daugavpils przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników łotewskiej drużyny, na (...)
102
Już w najbliższą niedzielę Lokomotiv Daugavpils rozpocznie zgrupowanie w Gnieźnie, natomiast we wtorek, 28 marca Łotysze rozegrają na stadionie przy Wrzesińskiej 25 pierwsze z trze(...)
1
Gnieźnieński klub w sobotę przedstawił ósmego zawodnika, który weźmie udział w turnieju "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". (...)
3
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". We wtorek po(...)
710
Kjastas Puodzuks podpisał kontrakt na występy w lidze duńskiej. Łotysz związał się roczną umową z Munkebo Speedway Center. Swój udział w parafowaniu porozumienia miała firma Speedw(...)
1
W niedzielę 25 września żużlowcy Orła Łódź mieli przejść do historii i po raz pierwszy awansować do Ekstraligi. Mimo zwycięstwa 46:44, to przyjezdni z Łotwy okazali się lepsi w dwu(...)
4
W niedzielę Lokomotiv Daugavpils odbył pierwsze jazdy treningowe na gnieźnieńskim owalu. Jednym z podopiecznych Nikołaja Kokina który kręcił próbne kółka był Kjastas Puodżuks.(...)
0
Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna runda Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy na świecie będą ścigać się w łotewskim Daugavpils, czyli na torze, na którym jeździ obecn(...)
0
W zeszłym roku zamknęli stawkę Speedway Best Pairs Cup, choć ani razu nie zajęli ostatniego miejsca w poszczególnych rundach. Na inaugurację cyklu, Andrzej Lebedevs, Kjastas Puodzu(...)
0
Kjastas Puodżuks wystartuje w Holsted w miejsce Martina Smolinskiego. Niemiec musi pojawić się w Mariańskich Łaźniach, gdzie rozegrana zostanie runda mistrzostw świata na długim to(...)
0
Lider łotewskiej reprezentacji otrzymał od organizatorów dziką kartę turniej, który 16 sierpnia odbędzie się na świeżo wyremontowanym Bikernieki Stadium w Rydze.(...)
0
W najbliższą niedzielę żużlowcy bydgoskiej Polonii zainaugurują rozgrywki ligowe w NICE Polskiej Lidze Żużlowej. Podopieczni Jacka Woźniaka podejmą na własny obiekcie Lokomotiv Dau(...)
0
28 marca w Toruniu zostanie zainaugurowany pierwszy z trzech turniejów o Nieoficjalne Mistrzostwo Świata Par. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki zespołów, które (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com