Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils (wypowiedzi)
 26.09.2016 17:36
W niedzielę 25 września żużlowcy Orła Łódź mieli przejść do historii i po raz pierwszy awansować do Ekstraligi. Mimo zwycięstwa 46:44, to przyjezdni z Łotwy okazali się lepsi w dwumeczu. Zobaczmy, jak sami zainteresowani skomentowali zawody.

Joonas Kylmaekorpi(Lokomotiv Daugavpils): Zaczęliśmy ligę z wiedzą, że celem jest zwycięstwo. Ostatnie tygodnie były trudne dla klubu,  gdy dowiedzieliśmy się, o wycofaniu sponsora, ale cel dla drużyny nie zmienił się. Jeszcze nie  mam żadnych planów. Miałem dobry sezon, ale ostatnie tygodnie były trudne, gdyż zmagałem się z bólami żołądka i czułem się słabo, jednak wciąż byłem zdolny do robienia punktów. Teraz czuję, że siły wracają, ale nie mam żadnych kontraktów na następny rok. Dlaczego mielibyśmy nie awnasować? Monako występuje w lidze francuskiej w piłce nożnej, a Andora występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej hiszpańskiej koszykówki i te zespoły dodają jakąś wartość do rozgrywek.

 

Kjastas Puodżuks(Lokomotiv Daugavpils): Nie wiem, czy to niespodzianka czy nie. My przyjechaliśmy tutaj walczyć o zwycięstwo i zdobyliśmy tyle punktów, by wygrać Nice PLŻ. Dzisiaj wszyscy starali się, niezależnie komu, jak szło. Ja jestem szczęśliwy, że dzisiaj zdobyłem kilka punktów i pomogłem drużynie zwycieżyć.

 

Timo Lahti (Orzeł Łódź): Wygraliśmy dwoma punktami, ale to nie wystarczyło. Fajnie, że publiczność dopisała,ale rozczarowujący jest brak zwycięstwa. Robiliśmy, co mogliśmy, ale wyszło jak wyszło. Nie wiem co się działo z chłopakami. Taki jest żużel. Czasem masz lepszy dzień, a czasem gorszy. Próbowali, ale nie wychodziło.

Sebastian Szałek (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
6 lat temu
U takiego Miska to mógłby być brak ambicji. Coś jak że Szczepanami
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2022 Zuzelend.com