Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRYSTIAN REMPALA - Wiadomości
0
Już w niedzielę 22 października o 14:00 w Tarnowie odbędzie się VI Memoriał Krystiana Rempały. Poznaliśmy już listę startową na te zawody(...)
470
Dnia 19 września, na torze w Tanowie, obędzie się czwarty turniej memoriałowy pamięci tragicznie zmarłego Krystiana.(...)
126
Na 28 września zaplanowano rozegrani III memoriału im. Krystiana Rempały. (...)
0
28 maja 2016 zmarł Krystian Rempała, po tym jak 4 dni wcześniej uderzył głową o tor podczas spotkania ROW – u Rybnik z Unią Tarnów. (...)
360
Wiele kontrowersji jak również wiele nieprzychylnych komentarzy wywołał nowo wybudowany pomnik na grobie zmarłego w zeszłym roku, Krystiana Rempały. Zawodnik zmarł 28 maja na wskut(...)
89
W najbliższą niedzielę 15 października o godzinie 15:30 rozegrany zostanie w Tarnowie Memoriał Krystiana Rempały. (...)
0
Już w najbliższą niedzielę o godz. 14:45 rozpocznie się derbowy mecz Stali Rzeszów z Grupą Azoty Unią Tarnów. Będzie to 73. ligowy pojedynek obu drużyn. Poznaliśmy awizowane zestaw(...)
99
O zdrowie żużlowców w nadchodzącym sezonie będą modlić się kibice z kujawsko-pomorskiego. (...)
78
Zdaniem prokuratury w Rybniku nie ma osoby, która powinna odpowiedzieć za wypadek, który zakończył się śmiercią osiemnastoletniego zawodnika klubu z Tarnowa.(...)
103
Po ponad siedmiu miesiącach zamknięto śledztwo w sprawie śmierci Krystiana Rempały. Osiemnastoletni zawodnik Unii Tarnów zmarł 28 maja 2016 po sześciodniowej walce o życie po wypad(...)
109
Powstaje piosenka na cześć tragicznie zmarłego 3 miesiące temu Krystiana Rempały.(...)
106
Śledztwo w sprawie wypadku Krystiana Rempały zostanie przedłużone o dwa miesiące i trwać będzie do końca października. (...)
120
15 sierpnia rybniczanie zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu w Tarnowie. W składzie gości znajdzie się na pewno Kacper Woryna.(...)
1
Wszyscy dokładnie pamiętamy tragiczny w skutkach wypadek juniora Unii Tarnów-Krystiana Rempały. Przed Jego śmiercią, klub chciał pomóc w leczeniu swojego zawodnika, poprzez sprzeda(...)
0
Pogrążeni w bólu po tej, ponadczasowej stracie jaką jest odejście Krystiana Rempały, cała redakcja łączy się w smutku z rodziną, oraz bliskimi utalentowanego żużlowca, którego nie(...)
5
Grupy kibicowskie tarnowskiej Unii współuczestniczące w organizacji ostatniego pożegnania śp. Krystiana Rempały wydały komunikat organizacyjny, który przedstawiamy poniżej. Kibiców(...)
2
Znamy już datę pogrzebu młodego zawodnika Unii Tarnów - Krystiana Rempały.(...)
0
Zarząd Unii Tarnów udostępnił Księgę Kondolencyjną.(...)
21
Do wczoraj całe środowisko żużlowe nie może się pogodzić ze śmiercią członka swojej wielkiej żużlowej rodziny. Wszyscy wiemy, że Krystian Rempała był w stanie ciężkim, leżał w szpi(...)
0
Podobnie jak PGE Ekstraliga także Nice PLŻ w związku ze śmiercią Krystiana Rempały zdecydowała się odwołać niedzielne spotkania 9 rundy o DM I ligi. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com