Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
KRZYSZTOF KASPRZAK - Wiadomości
0
Przed chwilą w Gorican zakończyło się Grand Prix Challenge. Zawody z 11 punktami wygrał Polak Krzysztof Kasprzak, który jako pierwszy zapewnił sobie awans w przyszłorocznym cyklu G(...)
0
Już w najbliższą sobotę w chorwackim Gorican odbędzie się Grand Prix Challenge, które wyłoni trójkę stałych uczestników GP na sezon 2013. W stawce szesnastu zawodników znalazła się(...)
0
Reprezentant Polski Krzysztof Kasprzak wystartuje w Vojens w Grand Prix Danii. Zastąpi kontuzjowanego Kennetha Bjerre. Turniej zostanie rozegrany w najbliższą sobotę czyli 22 wrześ(...)
0
Zwycięstwem Chrisa Holdera zakończyło się Grand Prix w Cardiff! Australijczyk tylko w jednym biegu musiał uznać wyższość rywala, kolejne biegi wygrywał. W finale drugie miejsce nie(...)
0
W sobotnim Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff wystąpi Krzysztof Kasprzak. Zastąpi on kontuzjowanego Kennetha Bjerre. Duńczyk złamał nogę w czwartkowym meczu Elite League.(...)
0
Krzysztof Kasprzak doszedł do porozumienia z promotorami Poole Pirates i być może jeszcze dzisiaj podpisze umowę na starty w barwach tej drużyny. "Kasper" zastąpi w Poole Adriana M(...)
0
Zwycięstwem Krzysztofa Kasprzaka zakończyła się 1/4 IMP rozgrywana na torze w Gnieźnie. "Kasper" zgromadził na swoim koncie 14 punktów. Drugi był Patryk Dudek - 12 pkt, zaś trzeci (...)
0
Zawodnik Unii Leszno - Piotr Pawlicki zwyciężył w rozegranym w Gorzowie Wlkp. finale Złotego Kasku. Młodzieżowiec pokonał w dodatkowym wyścigu Grzegorza Zengotę. Trzecie miejsce za(...)
0
Krzysztof Kasprzak okazał się być najlepszy w eliminacjach Złotego Kasku, które odbyły się dziś w Lublinie. Popularny "Kasper" pokonał m. in. Janusza Kołodzieja i Dawida Stachyrę.(...)
0
Krzysztof Kasprzak to nowy nabytek gorzowskiej Stali na ten sezon. Wychowanek Unii Leszno zdecydował się zmienić barwy klubowe i przeszedł z Tarnowa do odległego Gorzowa Wlkp. za n(...)
0
Marek Cieślak podsumował miniony 2011 rok i ocenił poszczególnych seniorów. Szczegółową analizą dotyczącą zawodników podzielił się z oficjalnym serwisem reprezentacji polskizuzel.p(...)
0
Australijczyk Jason Crump wygrał rozgrywany w sobotę V Międzynarodowy Memoriał Łukasza Romanka w Rybniku. Drugie miejsce w finałowym wyścigu zajął Krzysztof Kasprzak, trzecie Szwed(...)
0
Czwartego września 2011 roku o godzinie 18.00 na stadionie MOSiR przy ulicy Gliwickiej 72 w Rybniku odbędą się Zawody żużlowe o Puchar Kompanii Węglowej S.A. - ,,Międzynarodowy Tur(...)
0
Zarząd Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej w dniu 29.08.2011r. zawiesił w prawach zawodnika Krzysztofa Kasprzaka oraz wycofał go z wszelkich rozgrywek polskich i zagrani(...)
0
Dług Taurona Azotów Tarnów z sezonu 2011 wobec Sebastiana Ułamka i Krzysztofa Kasprzaka został spłacony. Ułamek otrzymał 940 tysięcy złotych, zaś Kasprzak 690 tysięcy złotych. (...)
0
Pomimo długów wobec zawodników sięgających blisko 2 mln. zł., Tauron Azoty Tarnów najprawdopodobniej dostanie licencję na starty w przyszłym roku. Jak donoszą anonimowi wierzyciele(...)
0
Od kilku lat Rafał Dobrucki przygotowuje się do sezonów ligowych w indywidualnym trybie. W poprzednich latach czynił to wspólnie ze swoimi kolegami z regionu leszczyńskiego. Nie in(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 16 na toruńskiej MotoArenie odbędzie się finał Złotego Kasku. Aż dziewięciu zawodników z listy startowej reprezentuje barwy klubów z I lub II ligi. Murowanym(...)
0
Dziś na torze w King's Lynn polska reprezentacja stanie do walki o finał tegorocznego Drużynowego Pucharu Świata. Zawodnikiem, który najwięcej może o tym owalu powiedzieć, spośród (...)
0
Nie będzie zmian w składzie w reprezentacji Polski na finał Drużynowego Pucharu Świata. Nasi żużlowcy wystąpią w tym samym zestawieniu, co we wczorajszym półfinale w King's Lynn. O(...)