Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
KRZYSZTOF KASPRZAK - Wiadomości
0
W piątkowe popołudnie, na dzień przed pierwszym półfinałem Drużynowego Pucharu Świata, w częstochowskiej Hali Sportowo-Widowiskowej odbyła się konferencja prasowa z udziałem reprez(...)
0
Już za niespełna tydzień odbędzie się pierwszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata na torze w Częstochowie. W tych zawodach, pod wodzą Marka Cieślaka, udział weźmie narodowa repre(...)
0
Selekcjoner reprezentacji Polski podał nazwiska zawodników, którzy wystąpią w półfinale Drużynowego Pucharu Świata. Odbędzie się on w Częstochowie 13 lipca. Polska w tym dniu zmi(...)
0
Po miejscach na podium w dwóch ostatnich zawodach z cyklu Grand Prix, Krzysztof Kasprzak celował tym razem w zwycięstwo na swoim domowym torze. Niestety rzeczywistość zweryfikowała(...)
0
Bezapelacyjnym zwycięstwem Krzysztofa Kasprzaka zakończyła się sobotnia runda kwalifikacyjna do cyklu Grand Prix 2014. Zawodnik gorzowskiej Stali tylko w swoim ostatnim wyścigu prz(...)
0
Przed chwilą w Cardiff zakończyła się piąta runda cyklu Grand Prix. Po emocjonującym finale zwyciężył Emil Sajfutdinow przed Nielsem Kristianem Iversenem oraz Krzysztofem Kasprzaki(...)
0
Krzysztof Kasprzak kapitalnie zaprezentował się podczas sobotnich zawodów o Grand Prix Czech. Sam zawodnik obawiał się pojedynku derbowego w niedzielę, bo jak sam mówi po dobrym wy(...)
0
Takiego wyniku nie spodziewał się nikt. Skazywana na pożarcie Stal Gorzów wygrała u siebie z kreowanym na Mistrza Polski Falubazem Zielona Góra.(...)
0
Krzysztof Kasprzak początku sezonu 2013, z całą pewnością, nie zaliczy do udanych. W sobotnich zawodach Grand Prix popularny "Kasper" nie zdobył ani jednego punktu. We wczorajszym (...)
0
Krzysztof Kasprzak ma bardzo dobre wspomnienia związane z zawodami w Bydgoszczy. W 2007 roku zajął w nich drugie miejsce, przegrywając tylko z Tomaszem Gollobem. Kasper, po sześciu(...)
0
Duet Krzysztof Kasprzak - Tomasz Gapiński zwyciężył w niedzielnym turnieju par, który został rozegrany na torze gorzowskiej Stali. Najwięcej punktów w zawodach zdobył jednak Krzysz(...)
0
Zespół Coventry Bees dość niespodziewanie uległ na własnym torze Birmingham Brummies 49:41. Najskuteczniejszym zawodnikiem Pszczół okazał się Scott Nicholls. Prawdziwą rewelacją pi(...)
0
W dniu dzisiejszym odbył się Testimonial Fredrika Lindgrena na torze w Wolverhampton. W tych zawodach zwyciężył Darcy Ward Drugie miejsce zajął Hans Andersen, na najniższym stopniu(...)
0
Już 23 marca, zawodami w nowozelandzkim Auckland, rozpocznie się nowy cykl Grand Prix. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki uczestników rywalizacji o Mistrzostwo Ś(...)
0
Krzysztof Kasprzak został mianowany nowym kapitanem gorzowskiej drużyny. Zawodnik funkcję tę w polskiej lidze będzie sprawował po raz pierwszy, ale doświadczenia na tej płaszczyźni(...)
0
Krzysztof Kasprzak, po opuszczeniu gorzowskiego klubu przez Tomasza Golloba, w sezonie 2013 niewątpliwie zostanie jednym z liderów Stali Gorzów. Nie będzie to jednak jedyne wyzwani(...)
0
Krzysztof Kasprzak po sezonie jazdy dla Poole Pirates wraca do drużyny Coventry Bees. Polak zastąpi w składzie Chrisa Harrisa i dołączy do zakontraktowanego wcześniej Scotta Nichol(...)
0
Stal Gorzów powoli kompletuje skład na sezon 2013. Wciąż docierają do nas kolejne doniesienia o transferach, a dziś ogłoszono przedłużenie kontraktu z Krzysztofem Kasprzakiem.(...)
0
Krzysztof Kasprzak był prawdziwym liderem gorzowskiej Stali w pierwszym meczu finałowym Enea Ekstraligi. "Kasper" zdobył 14 punktów i uległ jedynie Maciejowi Janowskiemu w 11 biegu(...)
0
Krzysztof Kasprzak i jego dwaj koledzy z gorzowskiej Stali będą w przyszłym sezonie stałymi uczestnikami Grand Prix. Popularny Kasper w tym roku miał okazję dwukrotnie posmakować s(...)