Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRZYSZTOF MROZEK - Wiadomości
155
Krzysztof Mrozek, i jego ROW Rybnik, przedstawił nazwisko drugiego zawodnika który uzgodnił warunki z drużyną z Rybnikiem. W Rybniku drugi rok z rzędu spędzi Krystian Pieszczek.(...)
363
Prezes ROW-u Rybnik pod koniec lipca poinformował, że Andreas Lyager w przyszłym sezonie będzie nadal reprezentował zielono-czarne barwy. Sytuacja zmieniła się w ostatnich dniach (...)
176
Prezes Krzysztof Mrozek osiągnął porozumienie z Patrykiem Wojdyło, który drugi rok z rzędu będzie reprezentował barwy rybnickiego klubu. Podobnie jak w zeszłym sezonie Patryk jest (...)
107
W niedzielny meczu 7 kolejki eWinner 1 ligi ROW Rybnik nie dał rady postawić się zespołowi z Zielonej Góry. Falubaz wygrał różnicą 20 punktów i miał powody do zadowolenia. Poniżej (...)
104
Prezes ROW-u Rybnik Krzysztof Mrozek przyznaje w wywiadzie, iż zachowuje spokój przed meczem inauguracyjnym na własnym stadionie w meczu z beniaminkiem Trans MF Landshut Devils.(...)
108
Krzysztof Mrożek - Młodzież będzie naszą siłą!(...)
2
Sezon żużlowy jeszcze się nie rozpoczął a Krzysztof Mrozek już jest zadowolony ze współpracy z trenerem Markiem Cieślakiem. Prezes rybnickiego klubu wypowiada się o szkoleniowcu w (...)
210
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Rybniku miało dojść do przekazania ważnych informacji dotyczących funkcjonowania klubu po spadku z PGE Ekstraligi. Najważniejsza informac(...)
14
Polska Grupa Górnicza została sponsorem tytularnym drużyny ROW-u Rybnik na sezon 2019! Tak więc w nadchodzących rozgrywkach rybnicki zespół wystartuje pod nazwą PGG ROW Rybnik.(...)
384
Prezes rybnickiego klubu Krzysztof Mrozek na łamach oficjalnej strony klubowej wydał specjalne oświadczenie, które dotyczy jego wypowiedzi podczas ostatniego spotkania z kibicami.(...)
1
6 lat temu
wg Krzysztofa Mrozka(...)
411
Dzisiaj w Rybniku odbyło się spotkanie zarządu klubu z kibicami. Prezes Krzysztof Mrozek opowiedział o sytuacji z Grigorijem Łagutą. – Wyegzekwuję co do grosza to, co nam się należ(...)
0
Nie jestem adwokatem Grigorija Łaguty ale ...(...)
495
Zarząd rybnickiego klubu ustalił ceny biletów oraz karnetów na mecze ligowe ROW-u Rybnik. W siedzibie klubu na stadionie można już kupować karnety na sezon 2018 (od poniedziałku do(...)
106
W czwartek doszło do spotkania zarządu ROW-u Rybnik z kibicami "Zielono-Czarnych". Gościem specjalnym był Grigorij Łaguta, któremu na spotkaniu towarzyszył mecenas Łukasz Klimczyk.(...)
156
W tym tygodniu odbył się finał akcji "Zielono - Czarne" Mikołaje organizowaną przez rybnicki klub. W rolę Mikołajów wcielili się zawodnicy ROW-u m.in. Kacper Woryna, Robert Chmiel,(...)
100
Dzisiaj Trybunał PZM zajmie się sprawą ROW-u Rybnik, a konkretnie odwołaniem od komunikatu weryfikacyjnego Ekstraligi Żużlowej, która anulowała 3 punkty zdobyte przez zespół w mecz(...)
102
Przed niedzielnym arcyważnym spotkaniem PGE Ekstraligi pomiędzy ROW-em Rybnik a Get Well Toruń gospodarze dokonali kolejnego wzmocnienia. Nowym zawodnikiem klubu ze Śląska został B(...)
92
Prezes ROW-u Rybnik oznajmił na dzisiejszej konferencji, że podjął próbę zakontraktowania nowego zawodnika. (...)
105
Wczoraj odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez ROW Rybnik. Na pytania dziennikarzy odpowiadał prezes rybnickiego klubu Krzysztof Mrozek. Głównym tematem była oczywiście(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com