Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Współpraca na linii Mrozek - Cieślak układa się bardzo dobrze
 14.12.2020 16:22
Sezon żużlowy jeszcze się nie rozpoczął a Krzysztof Mrozek już jest zadowolony ze współpracy z trenerem Markiem Cieślakiem. Prezes rybnickiego klubu wypowiada się o szkoleniowcu w samych pozytywnych słowach.

Jak mówi Krzysztof Mrozek, skład zbudowany został tak, aby zawodnicy się uzupełniali. Każdy w zespole ma do odegrania rolę. Po raz pierwszy od dawna budowałem drużynę na kolejny sezon z udziałem trenera. I to była prawdziwa przyjemność, bo Marek każdą wskazaną kandydaturę argumentował. I to były takie argumenty, które do mnie trafiały. Zresztą on mówił o każdym zawodniku, którego proponował z takim przekonaniem, że trudno, żeby było inaczej. Mogę jedynie powiedzieć, że w naszych zawodniczych wyborach nie było przypadku. Każdy z tych żużlowców ma do odegrania jakąś rolę w planie Marka.

 

Mrozek ma wielki szacunek do Cieślaka za jego dokonania i wyniki. Nikt mu tych medali na szyi za darmo nie powiesił. Marka charakteryzuje też olbrzymia wiedza. To jest człowiek, który zjadł zęby na żużlu – mówi prezes ROW – u i dodaje, że w przypadku awansu do Ekstraligi współpraca z Markiem Cieślakiem będzie przedłużona o kolejny rok.

Michał Lewandowski (za: polskizuzel.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
3 miesiące temu
Bo jeden w Rbniku a drugi w Czewie
  Lubię
  Nie lubię
3 miesiące temu
A może właśnie dlatego jest zadowolony, bo sezon się jeszcze nie zaczął?
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com