Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA JUNIOROW - Wiadomości
140
Zakończyły się zmagania w ramach Ligi Juniorów. Klasyfikację końcową wygrał RM Solar Falubaz Zielona Góra przed Włókniarzem Częstochowa i Motorem Lublin. W czwartek we Wrocławiu od(...)
68
Młodzieżowcy RM Solar Falubazu Zielona Góra wygrali III rundę Ligi Juniorów rozegraną w Rybniku. (...)
157
Zwycięstwem, kiepsko jeżdżących w PGE Ekstralidze, młodzieżowców Motoru Lublin zakończyła się VI runda zmagań w ramach Ligi Juniorów. Wiktorowie Lampart, Firmuga i Trofimow zdobyli(...)
362
Kolejnym zwycięstwem młodzieżowców RM Solar Falubazu Zielona Góra zakończyła się rozegrana dziś w Lesznie 5. runda Ligi Juniorów. Młodzi żużlowcy z Myszką Miki na plastronie o punk(...)
0
Trójka juniorów RM Solar Falubazu Zielona Góra: Norbert Krakowiak, Mateusz Tonder oraz Damian Pawliczak triumfowała w pierwszej, inauguracyjnej rundzie Ligi Juniorów, rozgrywanej n(...)
0
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończyła się dzisiejsza Liga Juniorów w Lesznie. Na drugim miejscu podium stanął Dominik Kubera, natomiast trzeci był Kacper Woryna.(...)
103
Bartosz Smektała z 14 punktami na koncie zwyciężył dzisiaj w Indywidualnych Mistrzostwach Ligi Juniorów na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. O drugie miejsce w biegu dodatkowym (...)
106
W środę o godzinie 17.00 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany finał Ligi Juniorów. Biletem wstępu na turniej będzie program w cenie 5 złotych. Otwarcie bram st(...)
109
Toruński ośrodek żużlowy ma pięknie tradycje w szkoleniu młodzieży. Począwszy od jeżdżącego trenera Marian Rose, poprzez Jerzego Kniazia i Jana Ząbika. W tym roku młodzieżowców w T(...)
0
Młodzieżowcy Fogo Unii Leszno pewnie wygrali Ligę Juniorów. Do zwycięstwa poprowadził ich trener Roman Jankowski. (...)
1
W Lidze Juniorów triumfowała Fogo Unia Leszno, na drugim miejscu uplasowała się ekipa Betard Sparty Wrocław, na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Ekantor.pl Falubazu Ziel(...)
115
W czwartek (04.08) o godzinie 16.00 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka odbędzie się druga runda Ligi Juniorów. Poznaliśmy listę startową na jutrzejsze zawody. Biletem wstępu na(...)
104
W poniedziałek odbyła się zaległa III runda Ligi Juniorów na torze przy ul. Gliwickiej w Rybniku. Zawody zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy, którzy dopiero w ostatn(...)
0
W poniedziałek o godz. 17 w Rybniku zostanie rozegrana zaległa III runda Ligi Juniorów. W pierwotnym terminie nie udało rozegrać się tych zawodów ze względu na niesprzyjające warun(...)
106
Dziś na stadionie w Grudziądzu odbyła się kolejna runda Ligi Juniorów, która zakończyła się zwycięstwem drużyny z Wrocławia. (...)
173
Już dzisiaj o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Hallera odbędzie się kolejna runda Ligi Juniorów.(...)
1
Dzisiaj o godzinie 16:00 na toruńskiej Motoarenie odbyła się VII Runda Ligi Juniorów. Swoją siłę potwierdzili młodzieżowcy z Leszna, którzy pokonali wszystkich rywali. Drugie miejs(...)
115
Dzisiaj o godzinie 16.00 w Toruniu rozpocznie się VII runda Ligi Juniorów. W zawodach zmierzą się zawodnicy z Wrocławia, Leszna, Torunia, Tarnowa, Zielonej Góry, Rybnika oraz Gorzo(...)
28
Zwycięstwem zawodników z Leszna zakończyły się zawody w dzisiejszej lidze juniorów. Drugie miejsce ex-aequo zajęli juniorzy z Wrocławia i Zielonej Góry.(...)
209
Dzisiaj o godzinie 17.00 w Tarnowie rozpocznie się kolejna runda Ligi Juniorów. W zawodach zmierzą się zawodnicy z Wrocławia, Leszna, Torunia, Tarnowa, Zielonej Góry, Rybnika oraz (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com