LIGA JUNIOROW - Wiadomości
0
Ze względu na zły stan toru na Stadionie Miejskim w Tarnowie nie dojdzie do rozegrania zaplanowanej na dzisiaj III rundy Ligi Juniorów.(...)
0
Jutro w Tarnowie odbędzie się III runda Ligi Juniorów. Początek zawodów godzina 17:00. (...)
0
Juniorzy leszczyńskiej Unii wygrali dzisiaj w Zielonej Górze 6 rundę Ligi Juniorów. Na drugim miejscu sklasyfikowani zostali młodzi zawodnicy z Częstochowy, zaś na trzecim uplasowa(...)
0
Juniorzy miejscowej Stali wygrali we wtorek w piątej rundzie Ligi Juniorów rozgrywanej na stadionie Edwarda Jancarza w Gorzowie. Drugie miejsce przypadło młodzieżowcom Spar Falubaz(...)
0
We Wrocławiu na Stadionie Olimpijskim rozegrano dzisiaj 4 rundę Ligi Juniorów. Zawody przerwano po odjechaniu czternastu biegów ze względu na coraz to bardzie nasilające się opady (...)
0
Dzisiaj na torze leszczyńskiej Unii rozegrana została III runda Ligi Juniorów, której zwycięzcą została drużyna gospodarzy. W galerii zdjęć można już obejrzeć fotorelację z tych za(...)
0
Juniorzy Fogo Unii Leszno wygrali III rundę Ligi Juniorów rozgrywaną na torze w Lesznie, poza leszczynianami na podium stanęli także zawodnicy z Zielonej Góry i Torunia.(...)
0
Już dziś o godzinie 16.00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie będziemy mogli emocjonować się zmaganiami juniorów podczas trzeciej rundy Ligi Juniorów.(...)
0
Dzisiaj w Gdańsku ruszyła Liga Juniorów. Triumfatorem I rundy okazała się ekipa Unibaxu Toruń, która w pokonanym polu zostawiła, drugiego KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstoch(...)
0
Junior Unibaxu Toruń, Paweł Przedpełski, wygrał finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów rozgrywany na toruńskiej MotoArenie. Drugie miejsce przypadło zwycięzcy biegu dodatkow(...)
0
Już dzisiaj na toruńskiej MotoArenie zostanie rozegrany Finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów. Zawody rozpoczną się o godz. 16.00, a wstęp na zawody będzie możliwy tylko pr(...)
0
Zwycięstwem Unibaxu Toruń zakończyła się tegoroczna edycja Ligi Juniorów. Do rozegrania pozostały jeszcze zawody indywidualne, które 3 września odbędą się na MotoArenie. Enea Eksta(...)
0
Na prośbę organizatora, toruńskiego Unibaksu, turniej o indywidualne mistrzostwo tegorocznej Ligi Juniorów odbędzie się w Toruniu na MotoArenie nie, jak pierwotnie planowano, 29 si(...)
0
Dzisiaj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie rozegrano XI, a zarazem ostatnią, rundę Ligi Juniorów. W zawodach zwyciężyli młodzieżowcy Stali Gorzów. Drugie miejsce zajęli e(...)
0
Dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza kolejne emocje żużlowe. Tym razem o miano najlepszej drużyny juniorskiej wśród ekstraligowych ekip będą walczyć zawodnicy do lat 21. Początek(...)
0
W dniu dzisiejszym na torze w Lesznie odbywała się X runda Ligi Juniorów, w której najlepiej spisali się młodzieżowcy Unibaxu Toruń i Stelmet Falubazu Zielona Góra, natomiast najle(...)
0
Na środowe popołudnie zaplanowano przedostatnią rundę fazy finałowej rozgrywek Ligi Juniorów, na stadionie im. Alfreda Smoczyka zobaczymy najlepsze młodzieżowe drużyny Enea Ekstral(...)
0
Juniorzy Stelmetu Falubazu Zielona Góra okazali się najlepsi w VIII rundzie Ligi Juniorów rozgrywanej na torze w Rzeszowie. (...)
0
Juniorzy Unibaxu Toruń wygrali VIII rundę Ligi Juniorów, która odbyła się dzisiaj w Częstochowie. Drugie miejsce przypadło młodzieżowcom gospodarzy, natomiast trzecie młodym żużlow(...)
0
Juniorzy Stali Gorzów oraz Dospel Włókniarza Częstochowa wygrali VII rundę fazy finałowej Ligi Juniorów rozgrywanych na torze w Zielonej Górze. Trzecie miejsce przypadło gospodarzo(...)