Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
LIGA JUNIOROW - Wiadomości
0
Już dzisiaj najlepsi ekstraligowi juniorzy zaprezentują się na SPAR Arenie w Zielonej Górze podczas Ligi Juniorów. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 18:00.(...)
0
Dzisiaj na toruńskiej MotoArenie rozegrana została VI runda fazy finałowej Ligi Juniorów. Zwycięstwo odnieśli juniorzy częstochowskiego Dospelu Włókniarza, wyprzedzając, drugich, m(...)
0
We wtorek 30 lipca 2013r. na toruńskiej MotoArenie zostanie rozegrana VI runda Ligi Juniorów. Zawody rozpoczną się o godz. 16.00, a wezmą w nich udział młodzi żużlowcy z Gorzowa, Z(...)
0
Enea Ekstraliga podała oficjalne terminy i miejsca rozegrania finałowych turniejów tegorocznej edycji Ligi Juniorów. Młodzi żużlowcy decydujące zmagania rozpoczną 30 lipca w Toruni(...)
0
Zwycięstwem gorzowskiej Stali zakończyły się zawody III rundy Ligi Juniorów, rozgrywane dziś na torze w Gnieźnie. Tuż za plecami ekipy z Ziemi Lubuskiej uplasowali się młodzieżowcy(...)
0
Już dziś na stadionie w Gnieźnie III runda Ligi Juniorów. To już trzecia próba rozegrania tych zawodów. Poprzednie dwie zakończyły się niepowodzeniem z powodu warunków atmosferyczn(...)
0
19-letni wychowanek toruńskiej szkółki - Paweł Wolender został potwierdzony do startów w Unibaxie Toruń. Młodzieżowiec zadebiutował w dzisiejszych zawodach Ligi Juniorów w Gorzowie(...)
0
Zwycięstwem Stelmetu Falubazu Zielona Góra zakończyły się zawody V rundy Ligi Juniorów, rozegrane dzisiaj na torze w Częstochowie. Młodzi zielonogórzanie aż o 6 punktów wyprzedzil(...)
0
Stal Gorzów i Unia Leszno zajęły ex aequo pierwsze miejsce w zawodach V rundy Ligi Juniorów Grupy Północ, które dzisiejszego popołudnia rozegrano na torze w Gorzowie. Najlepszym in(...)
0
Kolejna runda Ligi Juniorów już dziś. Młodzi zawodnicy zmierzą się tym razem na torach w Gorzowie i Częstochowie. Na stadionie im. Edwarda Jancarza zawody rozpoczną się o godzinie (...)
0
Na poniedziałek - 22 lipca - zaplanowano rozegranie zaległych zawodów Ligi Juniorów w Gnieźnie. (...)
0
Zaplanowane na dzisiaj zawody Ligi Juniorów w Gnieźnie zostały odwołane z powodu silnych opadów deszczu, uniemożliwiających odpowiednie przygotowanie gnieźnieńskiego owalu. Tym sam(...)
0
Już dziś o godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim przy Wrzesińskiej zostanie rozegrana zaległa III runda Ligi Juniorów Grupy Północ. Pierwotnie zawody te miały odbyć się 2 lipca. Nie(...)
0
Znamy już nową datę przełożonych zawodów Ligi Juniorów w Gnieźnie, które w pierwotnym terminie nie odbyły się ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Nową datą rozegran(...)
0
W dzisiejszej czwartej już rundzie Ligi Juniorów rozgrywanej na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zwyciężyli juniorzy Betardu Sparty wprawiając w dobre humory sympatyków wrocławsk(...)
0
Grupa południe rozegrała dzisiaj we Wrocławiu czwartą rundę Ligi Juniorów. Zwyciężyła młodzieżowa ekipa gospodarzy pokonując drugiego Włókniarza Częstochowa oraz Stelmet Falubaz Zi(...)
0
Juniorzy Unibaksu Toruń okazali się najlepsi w IV rudzie Ligi Juniorów w Lesznie. Wyprzedzili oni jednym punktem drużynę z Gorzowa. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy z Gniezna. Gosp(...)
0
Już dziś w Lesznie kolejne zawody Ligi Juniorów. Po wczorajszym odwołaniu imprezy w Gnieźnie drużyny z Grupy Północ powalczą o zwycięstwo w IV rundzie tych rozgrywek. (...)
0
W Zielonej Górze odbyła się dzisiaj trzecia runda Ligi Juniorów, grupy południowej zakończona zwycięstwem drużyny gospodarzy. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem okazał się junior(...)
0
Juniorzy Stelmet Falubazu Zielona Góra zwyciężają w III rundzie Ligi Juniorów rozgrywanej na torze w Zielonej Górze. Drugie miejsce zdobyli juniorzy Betard Sparty Wrocław, a na na(...)