Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
LIGA JUNIOROW - Wiadomości
3
Dziś na stadionie Edwarda Jancarza odbyła się kolejna runda Ligi Juniorów. Najlepsi okazali się młodzieżowcy Fogo Unii Leszno. (...)
75
W środę na stadionie w Zielonej Górze odbyła się Liga Juniorów. Podobnie jak we wtorkowych zawodach triumfowali młodzieżowcy z Leszna, na drugiej pozycji znaleźli się gospodarze, a(...)
0
Na 17.30 w Zielonej Górze zaplanowano kolejną rundę Ligi Juniorów. W zawodach wystąpią zawodnicy z Gorzowa, Rybnika, Leszna, Zielonej Góry, Wrocławia, Grudziądza oraz Torunia.(...)
2
Zaplanowana na środę III runda Ligi Juniorów, która miała zostać rozegrana na żużlowym torze w Rybniku została odwołana. Na przeszkodzie rozegrania zawodów stanęły złe warunki atmo(...)
0
Na środę (06.07.) zaplanowano I rundą Ligi Juniorów, która odbędzie się na torze w Poznaniu. Juniorzy siedmiu klubów występujących na co dzień w PGE Ekstraligi zmierzą się ze sobą(...)
0
Maksym Drabik triumfował dzisiaj w finale Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów rozgrywanym na torze w Częstochowie. Drugie miejsce przypadło dla Oskara Fajfera, zaś trzecie dla (...)
0
Juniorzy Betard Sparty Wrocław okazali się być najlepsi w VII rundzie Ligi Juniorów rozgrywanej na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Drugie miejsce ex aequo ekipy Fogo Uni(...)
0
Kolejne zwycięstwo w Lidze Juniorów zanotowali na swoim koncie młodzi zawodnicy z Wrocławia. Tuż za nimi uplasowali się juniorzy drużyny gospodarzy ? KS Toruń. Trzecie miejsce zaję(...)
0
Juniorzy Betard Sparty Wrocław i SPAR Falubazu Zielona Góra wygrali ligę juniorów na torze w Tarnowie z dorobkiem 23 "oczek". Trzecią pozycję zajęli rzeszowianie z dwudziestoma pun(...)
0
We środę, 15 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie w Mościcach rozegrana zostanie III runda Ligi Juniorów. Początek tych zawodów zaplanowano na godzinę 17:30. Poznaliśmy awizowane(...)
0
W czwartkowe popołudnie na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrano II rundę Ligi Juniorów. W zawodach zwyciężyli zawodnicy Betard Sparty Wrocław przed Fogo Unią Les(...)
0
W czwartek (9 lipca) na torze w Lesznie zostanie rozegrane II runda Ligi Juniorów. Młodzieżowcy rozpoczną zmagania o godzinie 16.00. Wstęp na zawody będzie możliwy za okazaniem pro(...)
0
Już w najbliższą środę odbędzie się I runda Ligi Juniorów na torze w Częstochowie. Dziś poznaliśmy awizowane składy na te zawody.(...)
0
We wtorek w Grudziądzu odbędą się ostatnie w bieżącym sezonie, decydujące zawody z cyklu Zaplecza Kadry Juniorów. Prowadzony pod egidą GKSŻ cykl był w tym roku mocno rozbudowany. M(...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z VII rundy Ligi Juniorów rozgrywanej w Tarnowie. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zuzelend.com, Mateusza Dzierwy. (...)
0
W środę w Tarnowie rozegrano ostatnią rundę Ligi Juniorów, którą wygrali juniorzy gospodarzy. Drugie miejsce przypadło KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa, zaś trzecie Sp(...)
0
Dzisiaj o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie rozegrana zostanie zaległa VII runda Ligi Juniorów.(...)
0
Enea Ekstraliga w wydanym komunikacie informuje o nowych datach jakie zostały przydzielone VII rundzie Ligi Juniorów oraz finale Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów. (...)
0
Mająca się dzisiaj odbyć VII runda Ligi Juniorów ze względu na zły stan toru tarnowskiego stadionu została odwołana. (...)
0
Dzisiaj na SGP Arenie Częstochowa rozegrana zostanie IV runda Ligi Juniorów. Zawody rozpoczną się o godzinie 16:30.(...)