MARTIN SMOLINSKI - Wiadomości
58
W środowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:44.(...)
104
Falubaz Zielona Góra jest po drugim zgrupowaniu. Do Szklarskiej Poręby wybrał się trzon zespołu. Nie zabrakło tez Martina Smolińskiego. Niemiec miło wspomina integracyjny wyjazd z (...)
19
Martin Smolinski czuje, że to wsparcie kibiców może jego drużynie dać dodatkowe 20 %w inauguracji Monster Energy FIM Speedway of Nations, która czeka nas już w sobotni wieczór.(...)
0
Martin Smoliński podczas startu w jednym z biegów doznał stłuczenia barku. Jak wykazały szczegółowe badania przeprowadzone w klinice w Landshut, zawodnik zielonogórskiego Falubazu (...)
101
Roczny kontrakt z Falubazem podpisał Niemiec, Martin Smolinski.(...)
125
Już w czwartek 17 sierpnia, o godz. 18:30 w Gnieźnie, odbędzie się wielki finał tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Teamy biorące udział zawodach przedstawiły składy, w których(...)
101
Głowna Komisja Sportu Żużlowego po przez komunikat wydany w dniu dzisiejszym poinformowała, że Niemiec, Martin Smolinski został nowym zawodnikiem Speed Car Motor Lublin. (...)
107
Zwycięstwem z kompletem punktów, Duńczyka, Leona Madsena, zakończył się półfinał do przyszłorocznego cyklu Grand Prix rozgrywany w niemieckim Olching. Drugie miejsce zajął Piotr Pa(...)
74
Już za tydzień, w Landshut, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Zawodnikiem, który zna niemiecki tor jak własną kieszeń jest najlepszy obecnie reprezentant tego kraju - M(...)
50
Już w czwartek zostanie rozegrana druga runda Speedway Best Pairs w pierwszej stolicy Polski. Na gnieźnieńskim owalu spotka się dziewięciu Mistrzów Świata i z pewnością emocji nie (...)
167
Włoskie Terenzano było dzisiaj gospodarzem trzeciego półfinału Indywidualnych Mistrzostw Eurpoy. W zawodach zwyciężył Timo Lahti, wyprzedzając Martina Smolinskiego oraz Kennetha Bj(...)
2
W sobotę, 25 marca sezon żużlowy będzie można uznać za otwarty. Na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Best Pairs. Formuła, tak samo jak w roku ubiegły(...)
105
Zmiany w zespole Trans MF Pro Race Team. W cyklu Speedway Best Pairs 2017 do Martina Smolińskiego dołącza piąty zawodnik Speedway Euro Championship 2016 - Leon Madsen oraz dwukrotn(...)
105
Nie Nicki Pedersen i Renat Gafurov, a inni zawodnicy będą razem z Martinem Smolinskim zdobywać punkty dla Trans MF podczas tegorocznej odsłony Speedway Best Pairs.(...)
1
W środę BSI ogłosiło nazwiska zawodników, którzy otrzymali dzikie karty oraz zajęli miejsca rezerwowych na przyszłoroczny cykl Grand Prix. Drugim rezerwowym w walce o tytuł najleps(...)
2
Nie opadły jeszcze emocje związane z sobotnimi zawodami cyklu Grand Prix w Melbourne, a my poznaliśmy dzikie karty na przyszłoroczny cykl.(...)
101
Martin Smolinski z kompletem punktów zdobył w dniu dzisiejszym tytuł Indywidualnego Mistrza Niemiec. Drugie miejsce w mistrzostwach rozgrywanych na torze w Stralsund zajął Kevin Wo(...)
119
Zwycięstwem Emila Sajfudinowa zakończyła się dzisiejsza 68. Edycja Zlatej Prilby. Na podium obok Rosjanina stanęli również Rune Holta i Martin Smoliński. (...)
0
Niemiec Martin Smolinski zwyciężył w rozgrywanym w dniu wczorajszym turnieju Night of the Fights w niemieckim Cloppenburg. Drugie miejsce zajął jego rodak, Tobias Kroner. Na najniż(...)