Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MARTIN SMOLINSKI - Wiadomości
0
Nietypowo bo w poniedziałek w niemieckim Abensbergu rozegrane zostały eliminacje do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Zawody po biegu 12 storpedowane zostały przez padający deszcz(...)
1
To będzie najbardziej ekscytująca para nadchodzącego cyklu Speedway Best Pairs. Oczy wszystkich kibiców zwrócone będą właśnie na drużynę Trans MF Pro Race Team. W jej barwach wysta(...)
7
O tym, że żużlowa elita wróci w przyszłym roku do Niemiec informowaliśmy już przed miesiącem. Dziś oficjalnie ogłoszono, że turniej w Teterow na północnym-wschodzie kraju odbędzie (...)
2
W sezonie 2015 Martin Smolinski korzystał ze wsparcia firmy Jawa jako jeździec fabryczny. Wszystko wskazuje na to, że ta czesko - niemiecka współpraca przedłuży się o kolejny sezon(...)
1
Martin Smolinski zdobył na torze w Wolfslake tytuł Indywidualnego Mistrza Niemiec. Drugie miejsce po wygraniu biegu dodatkowego przypadło Kevinowi Woelbert, zaś trzecie Tobias Busc(...)
0
Po 2 rundzie SEC w Landshut Martin Smolinski powiedział o wrażeniach z występu na swoim domowym torze oraz o tym, dlaczego jako jedyny korzysta tylko z silników Java.(...)
0
Znamy już wszystkich uczestników tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy. Firma One Sport, organizator SEC, postanowiła przyznać stałe dzikie karty Antonio Lindbaeckowi i Mar(...)
0
Już w najbliższą sobotę w duńskim Esbjerg będzie mieć miejsce Wielki Finał Speedway Best Pairs Cup. Najlepsze pary żużlowe świata po raz ostatni w tym sezonie staną do walki o tytu(...)
0
Niemiecka reprezentacja, która z dziką kartą startowała w drugiej rundzie Speedway Best Pairs Cup w Gustrow, dostała także dziką kartę na wielki finał w Esbjergu, który odbędzie si(...)
0
Po zawodach w Toruniu, najlepsze żużlowe pary świata przenoszą się do niemieckiego Güstrow. Na torze zobaczymy także reprezentację Polski, która na MotoArenie była bardzo bliska tr(...)
0
Już w najbliższa sobotę na stadionie w niemieckim Guestrow odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs Cup. Pierwszą rundę zdecydowanie wygrali Duńczycy, drugie miejsce zajęli Pol(...)
0
W poniedziałek 6 kwietnia zostaną zainaugurowane rozgrywki niemieckiej Bundesligi. Znamy awizowane składy na pierwsze spotkanie.(...)
0
Niemiecki żużlowiec Martin Smolinski został jeźdźcem fabrycznym JAWY. Współpraca między zawodnikiem, a fabryką z Divisova ma trwać przez cały sezon 2015.(...)
0
"Speed, Mud & Glory" - taki tytuł nosi film dokumentalny z udziałem Martina Smolinskiego. Ukazuje on kulisy świata żużlowego z perspektywy niemieckiego zawodnika.(...)
0
Martin Smolinski był pełnoprawnym uczestnikiem cyklu GP w minionym sezonie. Nie uzyskał jednak promocji do przyszłorocznych zmagań o tytuł IMŚ, a także nie otrzymał dzikiej karty o(...)
0
Niedawno zakończyliśmy podsumowywać wydarzenia z minionego sezonu w naszym rodzinnym żużlu. Teraz nadszedł czas na naszych zachodnich sąsiadów. Przedstawiamy podsumowanie roku 2014(...)
0
MSC Brokestedt pokonało w rewanżu drużynę AC Landshut 53-40, zdobywając tytuł mistrza Niemiec. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Joonas Kylmaekorpi.(...)
0
W pierwszym spotkaniu finałowym Speedway Bundesligi AC Landshut Devils zwyciężyli przed własną publicznością z MSC Brokstedt. Bardzo dobry występ zaliczyli Martin Smolinski oraz Ch(...)
0
Martin Smolinski i jego ekipa liczą na dobry wynik w Grand Prix Szwecji w Sztokholmie. Na dwie rundy do końca tegorocznego cyklu GP, Niemiec ze spokojem patrzy w przyszłość.(...)
0
W niedzielę w Olching odbył się turniej indywidualny o Złotą Wstęgę, w którym z kompletem punktów wygrał Robert Miśkowiak. Zawodnik KMŻ Lublin na podium wyprzedził uczestnika cyklu(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com