Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MARTIN SMOLINSKI - Wiadomości
0
W niedzielę w Olching odbył się turniej indywidualny o Złotą Wstęgę, w którym z kompletem punktów wygrał Robert Miśkowiak. Zawodnik KMŻ Lublin na podium wyprzedził uczestnika cyklu(...)
0
Mimo, iż sobotnie Grand Prix Łotwy na torze w Daugavpils dla Martina Smolinskiego nie było zbyt udane, dzięki słabej dyspozycji rywali Niemiec nadal zachowuje szanse na bezpośredni(...)
0
Kjastas Puodżuks wystartuje w Holsted w miejsce Martina Smolinskiego. Niemiec musi pojawić się w Mariańskich Łaźniach, gdzie rozegrana zostanie runda mistrzostw świata na długim to(...)
0
W nadchodzącą sobotę Martin Smolinski powinien wystąpić w 3. rundzie SEC w Holsted. Zawody te kolidują jednak z Challengem GP w longtracku.(...)
0
Już za kilka dni rusza organizowany po raz drugi cykl Speedway European Championship. W najbliższych dniach na łamach Naszego portalu przedstawimy państwu sylwetki startujących zaw(...)
0
Organizatorzy cyklu SEC postanowili przyznać dwie dzikie karty na starty w tych rozgrywkach Martinowi Smolińskiemu i Andrzejowi Lebiediewowi.(...)
0
Albert Einstein powiedział kiedyś: "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota(...)". Pomimo tego, że ten wybitny fizyk nie był do końca pewny o nieskończon(...)
0
...tam Smoliński korzysta. Te słowa cisną się na usta po pierwszym w tym sezonie turnieju Grand Prix w Nowej Zelandii. Z jednej strony bohater, z drugiej jednak ten, który niebezpi(...)
0
Po trzynastu latach istnienia żużlowej Grand Prix nasi zachodni sąsiedzi - Niemcy nigdy na stałe nie gościli swojego zawodnika w elitarnej serii turniejów o Indywidualne Mistrzostw(...)
0
Brokstedt Wikinger pokonało na własnym torze AC Landshut 43:41 w rozgrywanym dzisiejszego popołudnia spotkaniu niemieckiej ekstraklasy. Wszystko wskazuje na to, iż swojego debiutu (...)
0
W piątek w Elite League odbyło się jedno spotkanie, w którym The Lakeside Hammers podejmowało Birmingham Brummies. Mecz był niezwykle zacięty, a o losach pojedynku zadecydował dopi(...)
0
Artur Mroczka drugi sezon z rzędu będzie zdobywał punkty dla Belle Vue Aces. Polak został wypożyczony z zespołu Poole Pirates. Klubu na Wyspach nie zmienił również Martin Smoliński(...)
0
Kolejne już dzisiaj informacje transferowe docierają do nas z Podkarpacia, a konkretniej z Krosna. Kontrakt z KSM podpisał Martin Smolinski.(...)
0
Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się gnieźnieńska VII Speedway Gala, która odbyła się wczoraj w hali II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki. Kibice na imprezę przybyli bardzo (...)
0
Działacze Falubazu Zielona Góra rozpoczęli już poszukiwania ewentualnego uzupełnienia składu po kontuzji jakiej doznał Rafał Dobrucki. Na testy zostali zaproszeni Lukas Dryml, mart(...)
0
Świetne nastroje panowały w obozie gnieźnieńskim po niedzielnej wygranej z Wybrzeżem Gdańsk, jak podkreślali zawodnicy walka odbywała się nie tylko z rywalami ale także z pogodą, k(...)
0
Skomplikowała się sytuacja gnieźnieńskiego Startu po przegranej na własnym torze z zespołem GTŻ-u Grudziądz. Początek sezonu wymarzony w wykonaniu gnieźnian, jednak obecnie ogląda(...)
0
Awizowane składy na niedzielny sparing Startu Gniezno z Unią Leszno zostały podane. W ekipie Drużynowych Mistrzów Polski z ubiegłego roku nie zabraknie liderów w osobach Jarosława (...)
0
Martin Smoliński związał się kontraktem z gnieźnieńskim Startem. Wielokrotny Indywidualny Mistrz Niemiec w zespole z pierwszej stolicy pełnił będzie rolę zawodnika oczekującego. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com