Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Wolverhampton Wolvess
Wczoraj o 13:00
Wczoraj o 14:00
Wczoraj o 15:00
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 21:00
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MATEUSZ BOROWICZ - Wiadomości
18
W niedzielę GTM Start Gniezno zmierzył się w derbowym pojedynku z Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. Do wyścigu dziewiątego goście pilnowali wyniku, jednak w dalszej fazie meczu jakby (...)
154
Drużyna PSŻ Naturalnej Medycyny Poznań pewnie pokonała na własnym torze RKS Kolejarz Rawicz. Na torze można było zaobserwować jednak bardzo zaciętą rywalizację.(...)
1
W czwartek, 16 marca, na SGP Arenie w Częstochowie zawodnicy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa odbyli pierwszy trening na własnym obiekcie.(...)
98
Pomiędzy 23. a 25. lutego w Poznaniu, integrować się będą żużlowcy "Skorpionów", wśród których nie zabraknie Duńczyków: Frederika Jakobsena i Kaspra Lykke Nielsena. (...)
1
W nadchodzącym sezonie Mateusz Borowicz będzie reprezentował barwy PSŻ Poznań. - Pamiętam pierwszą rozmowę z Prezesem Arkadiuszem Ładzińskim. Poczułem, że to będzie to, że Pozna(...)
1
PSŻ Poznań nie zwalnia tempa i domyka budowę zespołu na kolejny sezon. W poniedziałek działacze klubu ze stolicy Wielkopolski ogłosili nazwisko ostatniego seniora, który zdecydował(...)
2
Mateusz Borowicz podjął już decyzję o odejściu z Włókniarza. 22-letni żużlowiec poinformował o tym na swojej stronie internetowej. - Pragnę podziękować wszystkim kibicom, którzy mn(...)
124
Póki co, w częstochowskim klubie transferowa posucha. Na SGP Arena cały czas szukani są zawodnicy, którzy będą decydować o sile klubu spod Jasnej Góry w sezonie 2017. Rynek dobryc(...)
2
Nie bez konsekwencji zakończył się dla Mateusza Borowicza rozegrany w dniu wczorajszym ćwierćfinałowy turniej Indywidualnych Mistrzostw Polski w Pile. Zawodnik Eko-Dir Włókniarza (...)
1
Groźnie wyglądający upadek zaliczył Mateusz Borowicz podczas ósmego wyścigu ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Pile.(...)
975
W piątek wychowanek Włókniarza Częstochowa podpisał list intencyjny. (...)
1
Mateusz Borowicz triumfował dzisiaj w IV rundzie Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski połączonych z Memoriałem pamięci zmarłych zawodników Startu, rozgrywanych na t(...)
0
We wtorek na stadionie w Lesznie odbyła się III runda MIMW. Zwycięzcą został Oskar Ajtner- Gollob, który zdobył 14 punktów, drugi był Mateusz Borowicz z 12 punktami. Taką samą pulę(...)
0
W niedzielę w Rybniku, Ostrowie i Daugavpils rozegrano spotkania 12. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
W niedzielę rozegrano 6. kolejkę Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Jak zawsze wybraliśmy siódemkę kolejki według portalu ZUZELEND.com.(...)
0
W 6 kolejce Nice PLŻ MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów bez żadnych problemów poradziła sobie z Orłem Łódź. Gospodarze pewnie wygrali 63:27. Dla gości była to 4 porażka z rzę(...)
0
Za nami spotkania 5. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Niedzielne spotkania niestety obfitowały w wiele upadków, ale z pewnością przyniosły kibicom wiele emocji. My przedstawiam(...)
0
Marzy o startach w Grand Prix i opowiada między innymi o kulisach odejścia z Tarnowa. Zapraszamy do lektury wywiadu z Mateuszem Borowiczem. (...)
0
Mateusz Borowicz w dniu dzisiejszym podpisał list intencyjny z beniaminkiem Nice Polskiej Ligi Żużlowej ? MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia. (...)
1
W sobotę Janusz Kołodziej oraz jego młodszy kolega klubowy Mateusz Borowicz opuścili leszczyński szpital, w którym przebywali po tym jak dwa dni wcześniej uczestniczyli w groźnie w(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com