Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Częstochowianie po pierwszym treningu
 17.03.2017 11:26
W czwartek, 16 marca, na SGP Arenie w Częstochowie zawodnicy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa odbyli pierwszy trening na własnym obiekcie.

W czwartkowych jazdach na częstochowskim owalu udział wzięli niemal wszyscy zawodnicy "Lwów" z Matejem Zagarem i Leonem Madsenem na czele. Zabrakło jedynie Karola Barana, który powoli kończy kompletować sprzęt na nadchodzący sezon. "Carlos" ma pojawić się w Częstochowie podczas kolejnych treningów. Ponadto zawodnikom Włókniarza Vitroszlif CrossFit, towarzyszyli Artur Czaja i Mateusz Borowicz.

Jak mówi trener "Lwów", Lech Kędziora, czwartkowy trening miał za zadanie rozruszać częstochowian po zimie. - Cieszymy się, że wykorzystaliśmy warunki pogodowe, a co za tym idzie zakończyliśmy prace związane z montażem band absorbujących energię na prostych i wreszcie wyjechaliśmy na własny tor. Dzisiejszy trening był dla naszych zawodników przede wszystkim rozruchem po zimowej przerwie i sprawdzeniem sprzętu. Jeździli oni na razie indywidualnie, natomiast kolejne treningi poświęcimy już na ściganie ? mówi L. Kędziora na oficjalnej stronie klubu.

Kolejny trening, podczas którego zawodnicy będą startować już spod taśmy, zaplanowano na piątek na godzinę 13:00. Nie wiadomo jeszcze czy dojdzie do skutku zaplanowany na weekend dwumecz barażowy z Ekantor.pl Falubazem Zielona Góra, gdyż prognozy pogody nie są optymistyczne, a zawodnicy "Lwów" nie mieli jeszcze zbyt wielu okazji do startów.

Wojciech Sosna (za: wlokniarz.com)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
3 lata temu
Sezon prawdy dla Lecha Kedziory...To EE a nie Nice,:)
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com