Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tegoroczne zmagania o Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata została zamrożona przez pandemię COVID-19. Stadion Olimpijski 1 sierpnia 2020 roku miał ugościć kibiców z całego świata wraz z najlepszymi żużlowcami globu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MATEUSZ SZCZEPANIAK - Wiadomości
42
8 miesięcy temu
Na konferencji prasowej Krzysztof Mrozek podał skład w jakim zamierza przystąpić w przyszłym roku do walki na polu ekstraligowym.(...)
427
Długo wyczekiwany przez rybnickich kibiców awans do najwyższej klasy rozgrywkowej stał się faktem! W niedzielnym rewanżowym spotkaniu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik(...)
1
21 września na torze w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. GKSŻ podała listę zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wyboru dokonano na podstawie średnich b(...)
0
W niedzielę PGG ROW Rybnik po ciężkim i wyrównanym pojedynku odniósł kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem rybniczanie pokonali Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 47:43. Pu(...)
156
W piątkowym spotkaniu Nice 1.LŻ zespół PGG ROW-u Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils w stosunku 54:36. W rybnickiej drużynie wystąpił dobrze dysponowany w tym sezo(...)
0
W rozegranym dzisiaj spotkaniu V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na wyjeździe Lokomotiv Daugavpils 37:53.(...)
58
W środowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra 46:44.(...)
102
We wtorkowym treningu punktowanym ROW Rybnik pokonał na własnym torze szwedzką drużynę Lejonen Gislaved 48:42.(...)
176
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
183
W niedzielę odbyło się rewanżowe spotkanie barażowe o PGE Ekstraligę. W nim ROW Rybnik zremisował z Falubazem Zielona Góra 45:45. Ostatecznie to drużyna z Zielonej Góry utrzymała s(...)
129
W rewanżowym meczu barażowym o PGE Ekstraligę ROW Rybnik zremisował na własnym torze z Falubazem Zielona Góra. Jednak ten wynik zapewnił gościom utrzymanie w Ekstralidze. Na konfer(...)
0
W tym starciu decydujący był każdy szczegół i każdy punkt. Speed Car Motor Lublin pokonał na własnym torze ROW Rybnik 53:37 (91:89 w dwumeczu) i awansował do najwyższej klasy rozgr(...)
332
Już jutro na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Początek (...)
0
W niedzielę ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 56:34. Dzięki tak wysokiemu zwycięstwu rybnicki zespół zdobył również punkt bonusowy. Na konferencji pomeczowej(...)
435
W sobotni wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na najwyższym stopniu podium stanął Piotr Pawlicki, natomiast pozytywnie kibic(...)
0
W drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegranym w Gnieźnie zwyciężył Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, a na trzeciej pozycji zawody zakończył Zbign(...)
1
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań ligowych angielskiej SGB Premiership, miejscowy Belle Vue Aces na własnym torze pokonały nieznacznie Poole Pirates 48:42. (...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań w angielskiej SGB Premiership, Somerset Rebels na własnym stadionie pokonało Poole Pirates 48:42. (...)
247
W ostatnim dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership, Wolverhampton Wolves po za ciętej walce do ostatnieg biegu minimalnie pokonało Poole Pirates 46:44. (...)
0
Remisem zakończyło się środowe spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Poole Pirates a Wolverhampton Wolves. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com