Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
MATEUSZ SZCZEPANIAK - Wiadomości
7
W jednym z trzech dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, miejscowy Belle Vue Aces pokonał po zaciętym meczu Poole Pirates 47:43. W zespole gości wystąpili Kacper Woryna (...)
11
Pierwszym rozegranym meczem ligowym SGB Premiership po wielu perturbacjach pogodowych, zostało spotkanie pomiędzy Poole Pirates a Belle Vue Aces. Gospodarze pokonali gości w stosun(...)
115
W inauguracyjnym spotkaniu Nice 1. Ligi Żużlowej drużyna ROW-u Rybnik pokonała na własnym torze Euro Finannce Polonię Piła 57:33. Debiut w rybnickiej drużynie zaliczył nowy zawodni(...)
102
W poprzednim sezonie Mateusz Szczepaniak reprezentował barwy Arge Speedway Wandy Kraków. Jego średnia biegowa wyniosła 2,361, dzięki czemu był niepodważalnie najlepszym żużlowcem n(...)
301
Promotor Poole, Matt Ford, wierzy, iż dwaj Polacy: Kacper Woryna i Mateusz Szczepaniak, pozyskani do klubu na przyszły sezon, odegrają ważną rolę w walce o wygraną w SGB Premiershi(...)
102
Podczas dzisiejszego spotkania z kibicami prezes ROW-u Rybnik zdradził pierwsze nazwiska zawodników, którzy reprezentować będą rybnicki klub w przyszłym sezonie. Szeregi Zielono-Cz(...)
104
W rozegranym dzisiaj na torze w Lonigo finale Mistrzostw Europy Par triumfowała reprezentacja Polski! Najlepszym zawodnikiem zawodów okazał się Tobiasz Musielak, który zdobył aż 17(...)
58
Dwójka Polaków: Przemysław Pawlicki oraz Patryk Dudek zdołała wywalczyć sobie stałe miejsce w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. Trzecim szczęśliwcem został Rosjanin, Artem Laguta. (...)
0
Norbert Szczepaniak z Euro Finannce Polonia Piła wygrał Puchar Nice 1.Ligi Żużlowej rozgrywany na torze w Pile. Drugie miejsce w biegu finałowym przypadło dla Artura Mroczki z Grup(...)
102
W ostatnim meczu szwedzkiej Elitserien, Smederna Eskilstuna pokonała nieznacznie Indianerne Kumla 47:43. W zawodach wystąpiło trzech Polaków. Cała trójka pojechała poniżej swoich (...)
166
2 lipca o godzinie 19:00 zostaną rozegrane legendarne zawody na żużlu – Indywidualne Mistrzostwa Polski. Tegoroczny finał zostanie rozegrany na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gor(...)
0
Pierwszą rundę z cyklu Speedway Euro Championship na Motoarenie wygrał Jarosław Hampel. Reprezentant Polski bezpośrednio awansował po rundzie zasadniczej do biegu finałowego i w po(...)
5
Jarosław Hampel triumfował na toruńskiej MotoArenie w 1 rundzie Speedway European Championships. Popularny mały w biegu finałowym pokonał drugiego na linii mety, Czecha, Vaclava Mi(...)
3
Ciąg dalszy żużlowego maratonu na Motoarenie. Już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Euro Championship. W zawodach tych pojedzie aż sze(...)
107
Zwycięstwem z kompletem punktów, Duńczyka, Leona Madsena, zakończył się półfinał do przyszłorocznego cyklu Grand Prix rozgrywany w niemieckim Olching. Drugie miejsce zajął Piotr Pa(...)
106
AK Marketa Praha wygraną w dzisiejszej rundzie czeskiej Extraligi umocniła się na fotelu lidera w ligowej tabeli. Drugie miejsce zajęli zawodnicy AK 3ton Slany, a trzecie Słowacy z(...)
0
W dniu dzisiejszym na torze w niemieckim Abensbergu rozegrane zostały eliminacje do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował Peter Kildemand, który wyprzedził Mateu(...)
3
Całej czwórce Polaków jaka wystartowała w chorwackim Gorican w SEC Challenge udało się awansować do tegorocznego cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. W zawodach triumfował (...)
0
Dzisiaj na torze przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie odbyły się przełożone eliminacje do Złotego Kasku. W zawodach z kompletem punktów triumfował Piotr Protasiewicz, który wyprzedził (...)
2
Pierwsze wyjazdowe treningi spod taśmy i rozmowy z potencjalnymi sponsorami - tak mija początek nowego roku dla zawodników i działaczy krakowskiej "Arge Wandy". (...)