MATEUSZ SZCZEPANIAK - Wiadomości
2
Mateusz Szczepaniak nie chce zmieniać klubu w polskiej lidze. Wciąż będzie reprezentował Speedway Wandę Kraków. (...)
2
Podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Speedway Wandą Instal Kraków i Eko-Dir Włókniarzem Częstochowa w składzie miejscowej drużyny zabrakło Mateusza Szczepaniak. Zawodnik podczas(...)
42
Krzysztof Kasprzak wygrał w Niemickim Olching Challenge SEC. Polak wyprzedził drugiego, Leona Madsena z Danii i trzeciego Joonasa Kylmaekorpi ze Szwecji. Do cyklu finałowego o tytu(...)
2
Dziś w czeskim Libercu rozegrany został półfinał do Speedway European Championships, w których triumfował Mateusz Szczepaniak. Przypomnieć należy, że Szczepaniak niemal w ostatniec(...)
4
W zaległym spotkaniu Nice PLŻ pomiędzy Stalą Rzeszów a Speedway Wandą Instal Kraków lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli przed własna publicznością w stosunku 48:42.(...)
18
Słabsza postawa polskich seniorów skłoniła włodarzy Speedway Wandy Instal Kraków do podpisania kontraktu z Mateuszem Szczepaniakiem. (...)
0
Mateusz Szczepaniak podobnie jak to zrobił Sebastaian Ułamek zdecydował się podpisać tzw. kontrakt warszawski z wrocławskim Betard Spartą. Tym samym zawodnik będzie mógł związać si(...)
17
Odkąd w 2013 roku toruńska firma One Sport zrewolucjonizowała żużlowe Indywidualne Mistrzostwa Europy zmagania zawsze kończyły się w Polsce. Przed dwoma laty medale SEC rozdawano w(...)
1
W sobotę 19 września na torze w Ostrowie Wielkopolskim rozegrana zostanie runda finałowa Speedway European Championships. Dzisiaj poznaliśmy oficjalną listę startową na turniej, kt(...)
0
W niedzielę w Rybniku, Ostrowie i Daugavpils rozegrano spotkania 12. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
W sobotę w Częstochowie odbyły się drugie w tym sezonie zawody żużlowe. Tym razem żużlowcy pod Jasną Górą rywalizowali w Turnieju o Szablę Kmicica.(...)
0
Turniej o Szablę Kmicica rozgrywany dzisiaj w Częstochowie niestety po 16 biegach ze względu na mocno padający deszcz został przerwany. Triumfatora zawodów wyłoniono w sposób niety(...)
0
W rozgrywanym w Ostrowie półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski najlepszy okazał się Michał Szczepaniak, zawodnik miejscowej MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovi. Na podium stanęli(...)
0
Za nami spotkania 5. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Niedzielne spotkania niestety obfitowały w wiele upadków, ale z pewnością przyniosły kibicom wiele emocji. My przedstawiam(...)
0
W dniu dzisiejszym bydgoska Polonia uległa na swoim torze świetnie dysponowanemu zespołowi z Ostrowa. Bydgoszczanie przegrali 37:53 przez co Ostrovia znacznie przybliżyła się do pu(...)
0
Za nami kolejne ligowe emocje w tym roku. Wczorajsze spotkania Nice PLŻ przyniosły ciekawe rezultaty. Jak co kolejkę przedstawiamy siódemkę kolejki według portalu ZUZELEND.com.(...)
0
Dziś na torze w Rawiczu odbyła się jedna z rund ćwierćfinałowych indywidualnych mistrzostw Polski. Po tym zawodach zapytaliśmy kilku zawodników co sądzą o swojej postawie jak i raw(...)
0
Mateusz Szczepaniak wygrał rozgrywany w sobotnie popołudnie w Częstochwoie 45. Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Na drugim miejscu uplasował się Rune Holta, a(...)
0
Mateusz Szczepaniak odniósł dzisiaj zwycięstwo w rozgrywanym na torze w Częstochowie 45. Memoriale im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Drugie miejsce przypadło dla Rune (...)