MAX FRICKE - Wiadomości
0
W niedzielę 16 września zostanie rozegrana druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym razem areną zmagań będą czeskie Pardubice. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:(...)
105
3 września o godzinie 17:00 w Vetlandzie odbędzie Grand Prix Challenge. Dzięki tym zawodom poznamy trzy nazwiska, które wystąpią w przyszły roku w cyklu Speedway Grand Prix. Bowiem(...)
104
Rybnicki ROW w jutrzejszym spotkaniu w Grudziądzu z tamtejszym MrGarden GKM wystąpi osłabiony brakiem jego jednego z czołowych zawodników, Maxa Fricke. Australijczyk w piątkowym ba(...)
105
Wczorajszy występ w barażach DPŚ w Menchesterze nie był najszczęśliwszym w krótkiej karierze młodego Australijczyka, Maxa Fricke. Kangur niestety musiał się wycofać z zawodów już p(...)
177
We wtorek 26 lipca na torze w Vastervick zostanie rozegrany drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. To nie pierwszy raz kiedy zawody rangi DPŚ, które będą rozgrywane w Vastervic(...)
0
W niedzielne popołudnie na torze w Poznaniu odbył się mecz pomiędzy zespołem Betard Sparty Wrocław a ekipą Row-u Rybnik. Na pomeczowej konferencji widowisko to skomentowali przedst(...)
1
Betard Sparta Wrocław w niedzielnym zaległym spotkaniu II kolejki PGE Ekstraligi pokonał na własnym obiekcie ROW Rybnik 51:39. Gospodarzy do pierwszego zwycięstwa na Golęcinie popr(...)
2
Dorosły czempionat ruszył już w kwietniu, teraz czas rozpocząć walkę o koronę Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. W najbliższą sobotę 18 czerwca na torze w King?s Lynn rozpoczn(...)
13
Max Fricke jest póki co objawieniem Rybnickiego ROW-u. Dla Australijczyka jest to pierwszy sezon w polskiej PGE Ekstraligi i może się on już pochwalić średnią 1,667 punkta na bieg.(...)
1
Zwycięstwem Australijczyka Maxa Fricke zakończyła się 2. runda kwalifikacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Pocking. Awans do cyklu trzech finałów wywal(...)
0
Nietypowo bo w poniedziałek w niemieckim Abensbergu rozegrane zostały eliminacje do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Zawody po biegu 12 storpedowane zostały przez padający deszcz(...)
647
Podczas wtorkowego spotkania z kibicami prezes rybnickiego klubu Krzysztof Mrozek podał brakujące nazwiska tegorocznego składu. Wiemy już, że w Rybniku zostaje Dakota North.(...)
15
Indywidualnym Mistrzem Australii do lat 21 został w sobotni wieczór Jack Holder. 19-latek zwyciężył w Gillman we wszystkich biegach ze swoim udziałem. Wpierw wygrał fazę zasadniczą(...)
44
Niezwykła dramaturgia w ostatniej finałowej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, rozgrywanej w Mildurze. O wszystkim zadecydował dopiero ostatni bieg, a o końcowych rozstrz(...)
14
Przedostatnia runda finałowa Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 padła łupem 19-letniego Brady?ego Kurtza, który dzięki temu awansował na pozycję lidera klasyfikacji punktowej(...)
1
Nick Morris wygrał drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 rozegrany w Underze. Drugie miejsce zajął Mason Campton, a trzecie Sam Masters. Rywalizację poza (...)
14
Triumfem Rohana Tungate?a zakończył się pierwszy turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016, rozegrany na Loxford Park Speedway w miasteczku Kurri Kurri w Nowej Połu(...)
0
1 stycznia w Kurri Kurri początek Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 w kategorii seniorów. Na starcie zabraknie triumfatorów z ostatnich dwóch sezonów i zarazem uczestników c(...)