Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
MAX FRICKE - Wiadomości
108
Max Fricke został nowym Indywidualnym Mistrzem Australii. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zdobył 17 punktów i zajął drugie miejsce. Bezkonkurencyjny dzisiaj był Rohan Tungate, który(...)
230
Zwycięstwem Maxa Fricke zakończyła się dzisiejsza 4. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się na torze w Wodondze. Drugie miejsce zajął Rohan Tungate, a na najni(...)
109
Max Fricke triumfował w trzeciej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii, która odbyła się w Underze. Drugie miejsce zajął Chris Holder, a podium uzupełnił Jaimon Lidsey. Pecho(...)
780
Chris Holder triumfował w 2 rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanej na torze Olympic Park w Mildura. W biegu finałowym, który ustalił kolejność zawodów Holder pokon(...)
112
Max Fricke zwyciężył w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Australii rozgrywanych na torze w Gillman. Zawodnik wrocławskiego Betard Sparty w biegu finałowym wygrał z dobrze(...)
847
Jaimon Lidsey wygrał sobotni turniej Phil Crump International Trophy. Utalentowany 19-latek zdobył komplet punktów. Drugie miejsce zajął Max Fricke, a podium uzupełnił Jordan Stewa(...)
550
Zwycięstwem Maxa Fricke zakończyły się piątkowe Indywidualne Mistrzostwa stanu Południowa Australia. Zawody rozegrano na torze w Gillman. Młody 22-latek nie pozostawił rywalom złud(...)
0
Mark Lemon uznaje Maksa Fricke za zawodnika klasy światowej, który wspólnie z Kennethem Bjerre znalazł się w składzie Aces na rok 2019.(...)
272
Pierwsze poważne ściganie w tym sezonie można uznać za odbyte. Na toruńskiej Motoarenie została rozegrana pierwsza runda Speedway Best Pairs. I po raz kolejny triumfowała w nich ek(...)
364
Max Fricke będzie nadal zawodnikiem Belle Vue. W nadchodzącym Australijczyk zamierza wraz z całą ekipą Asów odnieść sukces w SGB Premiership. Jest ku temu okazja, gdyż zespół z Man(...)
19
21-letni Australijczyk przez ostatnie trzy lata związany był z Row Rybnik, skąd zdecydował przenieść się do stolicy Dolnego Śląska. (...)
102
Max Fricke wycofał się z występu w Grand Prix Australii w Melbourne ze względu na kolejne wstrząśnienie mózgu.(...)
60
Max Fricke nie obronił tytułu Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów z 2016 roku. W ostatnim turnieju tegorocznego cyklu, który odbył się w Pardubicach, Australijczyk zdobył 13 pun(...)
61
21 lat musieli czekać czescy kibice, aż ich reprezentant założy na głowę złoty hełm po triumfie w historycznym turnieju Zlata Prilba miasta Pardubice. Wczoraj najlepszym zawodnikie(...)
108
Maksym Drabik wygrał 3 Finał IMŚJ rozgrywany dzisiaj wieczorem w czeskich Pardubicach i tym samym sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Na drugim miejscu pardubi(...)
102
Max Fricke otrzyma kolejną okazję do jazdy w FIM Speedway Grand Prix. Australijczyk został powołany na NICE Toruń SGP Polski, która odbędzie się 7 października.(...)
100
Szwed, Fredrik Lindgren zwyciężył w rozegranych na torze The National Speedway Stadium Manchester mistrzostwach angielskiej ligi, SGB Premiership. Popularny Fredka pokonał w biegu (...)
66
Max Fricke zajął piąte miejsce podczas drugiej rundy cyklu EKO-DIR FIM Speedway U-21 World Championship, która odbyła się w niemieckim Gustrow. Obrońca tytułu najlepszego żużlowca (...)
2
Maksym Drabik po mimo wczorajszego upadku i tym samym odpadnięciu w biegach półfinałowych Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Gustrow, nadal przewodzi w klasyfik(...)
107
We wczorajszym meczu szwedzkiej Eliteserien pomiędzy zespołami Elit Vetlandy oraz Rospiggarny Hallstavik w siódmym wyścigu doszło do wypadku, w którym wzięli udział Max Fricke oraz(...)