W wieku 26 lat Mikkel Bech postanowił zakończyć żużlową karierę. Przez ostatnie sezony w Polsce reprezentował barwy Zdunka Wybrzeża Gdańsk.(...)
0
Dwaj seniorzy Zdunek Wybrzeża Gdańsk zostają nad morzem na kolejny sezon.(...)
0
PGG ROW Rybnik w meczu 6 rundy Nice 1. Ligi Żużlowej rozgromił na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 58:32. Dzięki tej wygranej Rybniczanie wysuwają się na prowadzenie(...)
47
Zespół o nazwie Orunia w składzie: Adian Cyfer i Mikkel Bech okazał się najlepszy w zawodach o Puchar Prezydenta Gdańska - Memoriał Zbigniewa Podleckiego rozgrywanych na torze w Gd(...)
102
Kapitan forBET Włókniarza Częstochowa Leon Madsen został zwycięzcą kolejnej odsłony Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, który w sobotę został rozegrany na SGP (...)
149
Informowaliśmy, że Mikkel Bech uhonorowany został przez kibiców tytułem Ligowca Roku 2018. Jest to pierwsze w historii takie wyróżnienie dla jakiegokolwiek żużlowca gdańskiego Wybr(...)
237
Początek roku to liczne plebiscyty na najpopularniejszych sportowców regionu. W trójmieście za takiego uchodzi Mikkel Bech. Zawodnik Wybrzeża Gdańsk nie ukrywał radości z wygranej.(...)
0
Mijający sezon Mikkel Bech ukończył jako trzecia siła drużyny. W 12 spotkaniach w sumie wywalczył 117 punktów co przełożyło się średnio 2,098 pkt na bieg. Jego postawa na torze zos(...)
0
Dzisiejszego popołudnia w Gdańsku rozegrano I Memoriał im. Henryka Żyty. (...)
125
Mikkel Bech wygrał dzisiaj w Cloppenburg turniej indywidualny Night of the Fights. Duńczyk w biegu finałowym pokonał drugiego na podium, Timo Lahti oraz Fredrika Lindgrena, który w(...)
0
Mikkel Bech został dzisiaj potwierdzony przez GKSŻ do startów w Nice 1.Lidze żużlowej w barwach Zdunek Wybrzeża Gdańsk. (...)
105
Dzisiejszego dnia o godzinie 17:00 w szwedzkiej Vetlandzie odbędzie się Grand Prix Challenge. Turniej ten jest przepustką do przyszłorocznej edycji Speedway Grand Prix. W zawodach (...)
4
Duńczyk, Anders Thomsen otrzymał dziką kartę na Grand Prix Danii, które odbędzie się 11 czerwca w Horsens.(...)
4
Dla 22 letni Duńczyka, będzie to pierwszy sezon w gronie seniorów. Jest jednak pełen nadziei, że wszystko pójdzie po jego myśli. Podczas wywiadu, Mikkel był w drodze na zawody w An(...)
1
Nowy zawodnik Wolverhampton, Mikkel Bech wierzy, że jego drużyna będzie miała wszelkie atuty do tego, aby walczyć o mistrzowski tytuł Elite League w sezonie 2016.(...)
4
Mikkel Bech w brytyjskiej Elite League zdecydował się opuścić Lakeside Hammers i podpisać kontrakt z Wolverhampton Wolves. Młody Duńczyk jest obecnie piątym zawodnikiem Wilków, któ(...)
0
Mikkel Bech w sezonie 2015 będzie reprezentował barwy drużyny z Gniezna, zawodnik zdecydował się na przenosiny z ekstraligowej Zielonej Góry do niższej klasy rozgrywkowej ze względ(...)
0
Mikkel Bech Jensen to wschodząca gwiazda duńskiego żużla. W Polsce w nowym sezonie będzie bronił barw Łączyńscy-Carbon Stary Gniezno, w przeszłości reprezentował Rybnik i Zieloną G(...)
0
W Gnieźnie oprócz prezentów świątecznych otrzymywanych od bliskich, kibice żużlowi dostali także świąteczny prezent od klubu. Oficjalna strona klubu poinformowała, że nowym zawodni(...)
1
Po trzech sezonach spędzonych w ekipie z Esbjergu i trzech wspólnie wywalczonych medalach (dwóch złotych i jednym srebrnym), Mikkel Bech nie miał przed sobą trudnej decyzji o przed(...)