Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MIKKEL MICHELSEN - Wiadomości
324
Leon Madsen triumfował w 4 finale cyklu SEC rozegranym na torze przy ulicy Gliwickiej w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Mikkel Michelsen, zaś trzecie miejsce przypadło Pat(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)
76
Piotr Pawlicki triumfował w 2 finale Speedway Euro Championship rozegranym w niemieckim Gustrow. Na drugim miejscu zawody zakończył Leon Madsen, a trzeci był Patryk Dudek. Dzisiej(...)
0
Dziwny sezon ma za sobą Mikkel Michelsen. W ligowej rywalizacji utrzymał poziom przywożąc średnio 2 pkt w biegu jednakże w zawodach indywidualnych nie było już tak kolorowo. Zawodn(...)
397
Nie lada prezent otrzymał świętujący dziś 26. urodziny Mikkel Michelsen. Reprezentujący barwy Motoru Lublin duński żużlowiec dowiedział się, że wystąpi w tegorocznej walce o tytuł (...)
105
Przed rozpoczęciem ostatniej rundy SEC w Toruniu wiedzieliśmy, że oczy głównie będą zwrócone na rywalizację między Robertem Lambertem a Leonem Madsenem. Brytyjczyk, mając dwa punkt(...)
0
Już w najbliższą środę ostatni z pięciu turniejów o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Żużlowcy wracają na toruńską MotoArenę, aby ostatecznie w sportowej rywalizacji rozdzielić (...)
103
Rok 2019 był przełomowy dla 25 – letniego Duńczyka, Mikkela Michelsena. Bardzo dobre wyniki uzyskał zarówno w PGE Ekstralidze jak i szwedzkiej Elitserien. Zdobył też tytuł Indywidu(...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)
111
Zawodu po dzisiejszym, przegranym wysoko przez lubelski Motor meczu (35:55), nie kryje Mikkel Michelsen. Jednak cieszy go, że sezon 2020 wreszcie ruszył. Oto, co Duńczyk powiedzia(...)
0
Betard Sparta Wrocław nie dała szans Motorowi Lublin w 1. rundzie PGE Ekstraligi 2020, zwyciężając 55:35. Wśród podopiecznych Dariusza Śledzia, aż czterech zawodników zdobyło dwucy(...)
2
Mikkel Michelsen zaakceptował obniżkę płac w PGE Ekstralidze. Duńczyk przyznaje, że tak naprawdę nie miał innego wyjścia aby chociaż w jakimś stopniu zwróciły się inwestycje poczyn(...)
0
Wydawało się, że w najbliższych dniach będziemy otrzymywać głównie informacje o narciarsko-rowerowych poczynaniach żużlowców Speed Car Motoru Lublin. Tymczasem, za pośrednictwem m(...)
0
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się za(...)
0
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się za(...)
0
Początki współpracy z Krzysztofem Momotem, charakter i nastawienie zawodnika do sportu.(...)
0
Poznaliśmy nazwisko kolejnego zawodnika, który w nadchodzącym sezonie będzie w sposób intensywniejszy korzystał z usług gabinetu fizjoterapeutycznego MK MED Michała Kliby. Po Andre(...)
14
Nie wszystko układało się po jego myśli od początku rywalizacji w cyklu TAURON SEC 2019. Mikkel Michelsen pracował ciężko cały sezon i spełnił swoje marzenia o złotym medalu. Jest (...)
129
Duńczyk Mikkel Michelsen przed chwilą poinformował, że podpisał roczny kontrakt ze Speed Car Motor Lublin.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com