Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
MIKKEL MICHELSEN - Wiadomości
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali si(...)
145
Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen i Bartosz Smektała, ta trójka żużlowców zajęła miejsca na podium podczas 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Już 1 wrze(...)
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)
715
W najbliższą sobotę w szwedzkiej Malilli odbędzie się Grand Prix Skandynawii. Z powodu kontuzji nie wystąpią Antonio Lindbaeck, oraz Robert Lambert.(...)
106
Mikkel Michelsen triumfował w 3 finale Speedway European Championship rozgrywanym w duńskim Vojens. Drugie miejsce po zaciętej walce przypadło dla Kacpra Woryny, zaś trzecie dla ko(...)
12
W lipcu od pewnego czasu mamy zaplanowana przerwę od ligowych rozgrywek. W tym czasie startuje mnóstwo imprez o charakterze indywidualnym. Jedna z nich to PGE IMME. Jacek Ziółkowsk(...)
4
Bardzo dobry powrót do PGE Ekstraligi zalicza w barwach Speed Car Motoru Lublin Duńczyk Mikkel Michelsen. Po meczu we Wrocławiu udzielił dłuższego wywiadu oficjalnemu portalowi nas(...)
182
forBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze drużynę Speed Car Motoru Lublin 52:38. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Leon Madsen, który wywalczył 13 punktów.(...)
2
6 lat temu
Debiut - marzenie. Tak w skrócie podsumować można pierwszy sezon Mikkela Michelsena w TAURON Speedway Euro Championship. Duńczyk przebojem wdarł się do czołówki TAURON SEC i przegr(...)
66
Około 2 500 publiczność przybyła w sobotnie popołudnie na Hallera 4 w Grudziądzu. (...)
0
Mikkel Michelsen zajął trzecie miejsce podczas drugiej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2018, która odbyła się w Gustrow. Duńczyk zajmuje obecnie trzecie miejsce w klasyfika(...)
71
Robert Lambert wygrał drugą rundę cyklu Tauron SEC rozegraną na torze w Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, a na trzeciej pozycji uplasował się Mikkel Michelsen.(...)
127
Mikkel Michelsen wygrał bieg finałowy Pucharu Nice 1.Ligi żużlowej rozegranej dzisiaj na torze Stadionu im.Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku. Drugie miejsce zajął rodak oraz kolega z(...)
12
W rozegranym wczoraj spotkaniu piątej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej ROW Rybnik zmierzył się na własnym torze z gdańskim Wybrzeżem. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gospod(...)
194
Mikkel Michelsen wygrał dzisiejsze eliminacje do Speedway Euro Championship w Debreczynie. Duńczyk w finale pokonał dwóch swoich rodaków - Petera Kildemanda oraz Nicolaia Klindta. (...)
104
Mikkel Michelsen wyjaśnił swoją sytuację, jeśli chodzi o starty w lidze szwedzkiej. (...)
144
Włodarze klubu z Tarnowa przedłużyli kontrakt z kolejnym seniorem w ekipie biało-niebieskich.(...)
4
Duńczyk, Anders Thomsen otrzymał dziką kartę na Grand Prix Danii, które odbędzie się 11 czerwca w Horsens.(...)
942
Mikkel Michelsen - dwukrotny brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów wynegocjował warunki kontraktu(...)
50
Dzisiaj w Pardubicach rozegrana została finałowa runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Zwyciężył Mikkel Michelsen, drugi był Anders Thomsen, a trzeci Bartosz Zmarzlik. D(...)