Kings Lynn Stars
LIVE
Leicester Lions
Belle Vue Aces
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
MIKKEL MICHELSEN - Wiadomości
121
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 54:36 i to Lublinianie wystąpią w finale PGE Ekstraligi.(...)
355
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Wrocław. Drugi raz z rzędu zwycięzcą rundy z cyklu SGP został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)
107
Na godzinę 19:00 zaplanowana została dzisiaj 7 runda cyklu Speedway Grand Prix na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Ba(...)
193
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Patryk Dudek oraz Dan Bewley.(...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek(...)
103
W piątek MOTOR Lublin pokonał ARGED MALESA Ostrów 51:39 w spotkaniu 9. rundy PGE Ekstraligi. W tym meczu kapitanem gospodarzy był Jarosław Hampel, który przyznał, że mimo zdobyciu (...)
110
Motor Lublin zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Betard Sparta Wrocław w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
85
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 46:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
125
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Warsaw FIM SGP of Poland - Warszawa. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Mads(...)
103
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Chorwacji - Gorican. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: M(...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
324
Leon Madsen triumfował w 4 finale cyklu SEC rozegranym na torze przy ulicy Gliwickiej w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Mikkel Michelsen, zaś trzecie miejsce przypadło Pat(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)
76
Piotr Pawlicki triumfował w 2 finale Speedway Euro Championship rozegranym w niemieckim Gustrow. Na drugim miejscu zawody zakończył Leon Madsen, a trzeci był Patryk Dudek. Dzisiej(...)
0
Dziwny sezon ma za sobą Mikkel Michelsen. W ligowej rywalizacji utrzymał poziom przywożąc średnio 2 pkt w biegu jednakże w zawodach indywidualnych nie było już tak kolorowo. Zawodn(...)